מכניסים את הכפר לבית. הכירו את היתרונות הרבים של דק אורן לגינה וכיצד הוא יכול לשנות מקצה לקצה את מראה הגינה שלכם.

הוא מגיע אלינו ישירות מצפון אירופה, מארצות קרות כמו פינלנד ורוסיה, אך תוך זמן קצר, הפך האורן לאחד מזני העצים המבוקשים ביותר לייצור דקים בישראל ויש לכך מספר סיבות.

יתרונות דק אורן

לדק מעץ אורן, יש מספר יתרונות:

  • יש ריבוי עצי אורן ולכן הוא נחשב לחומר גלם זמין.
  • בשל זמינות חומר הגלם, מחיר האורן יחסית נמוך בהשוואה לזני עצים אחרים.
  • גווניו הבהירים של העץ מעניקים לדק מראה ייחודי ומרשים.
  • התמורה גבוהה ביחס למחיר שכן מדובר בעץ בעל עמידות טובה, שקל לנסר ופשוט יחסית לתחזק.

דק אורן – לדעת ממי לקנות

כאמור, האורן מגיע אלינו מן הארצות הקרות ולכן הוא נחשב לרגיש בחשיפה ממושכת לקרני השמש. כדי להגן על הדק, יש צורך בצביעה ותחזוקה שוטפת, אך קודם כל צריך לדעת מהיכן לקנות את העצים.

לאיכות העצים יש השפעה רבה על עמידות הדק ומספר השנים שהוא יוכל לשמש אתכם נאמנה. בא.צ. ג’רבי, אנו מקפידים על בחירת חומרי הגלם ולא מתפשרים על איכות העצים שאנו מייבאים. המחירים של דק אורן לגינה משתלמים במיוחד בקנייה דרכנו, מכיוון שאנו יבואנים רשמיים ובעלי מחסן עצים גדולים ומנסרה פרטית.

דק אורן לגינה

חשוב לציין, שדק אורן לגינה יכול להיות רגיש למכרסמים ולבלאי, לכן צריך לדעת כיצד לשמר אותו. מנגד, הוא מהווה פתרון אידיאלי למעוניינים בחידוש מראה הגינה בתקציב מוגבל.

אז מה אנחנו מציעים?

בואו לבקר באחד מאולמות התצוגה שלנו, במושב זיתן או בבאר שבע, ותוכלו להתרשם במו עיניכם מיופיו הייחודי של דק אורן. בנוסף, צוות המומחים שלנו יוכל לספר לכם מידע נוסף אודות ההבדלים בין זני העצים השונים ולהמליץ לכם על הדק המתאים ביותר עבורכם.

אנחנו מאמינים שלא צריך להוציא סכומים גבוהים כדי לשנות מקצה לקצה את מראה הגינה ולפעמים, בחירה נכונה של מוצר כמו דק אורן, יכולה לחולל פלאים.

בחירה בדק אורן איכותי במחיר אטרקטיבי ובליווי הייעוץ המקצועי של נציגי השירות שלנו, הם כל מה שאתם צריכים כדי להכניס קצת מאווירת הכפר לתוך הבית.