מנסרה

מנסרת עצים מבית א.צ. ג'רבי

מנסרת עצים מבית א.צ. ג'רבי – מבין המפעלים הגדולים בארץ לעיבוד כל סוגי העץ

מנסרת העצים של חברת א.צ. ג'רבי מבין הגדולות בישראל ובעלת יכולות חיתוך המתקדמות בעולם. המנסרה של א.צ. ג'רבי, הינה מפעל לעיבוד עצים מכל הסוגים בהתאמה מוחלטת לצורכיהם של כל סוגי הלקוחות: לקוחות פרטיים ועסקיים, תעשיית הבנייה, קבלנים, אדריכלים ומעצבי נוף וכל גורם נוסף המעוניין בעצים מעובדים.

מנסרת עצים של א.צ. ג'רבי – מגשימים חלומות מעץ

מתכננים פרויקטים מעץ? במנסרה של א.צ. ג'רבי מעניקים שירותי עיבוד מקצועי לכל סוגי העץ: עץ טבעי, עץ גושני, בולי עץ, גזעי עץ ענקיים, אדני רכבת, קורות ועוד. אנו מייבאים לישראל את העץ המשובח ביותר וכן, מתמחים בעבודות ניסור, חיתוך ועיבוד של עצים מקומיים משובחים.

מנסרת עצים של א.צ. ג'רבי מאובזרת בציוד החדיש, החזק ומשוכלל ביותר המאפשר עיבוד מדויק של עץ לקבלת מוצרים בגימור מושלם לכל סוגי הפרויקטים מעץ.

עיבוד עצים והתאמתם לכל סוגי פרויקטים מעץ בא.צ. ג'רבי

במחלקת הניסור של חברתנו עובר העץ תהליך עיבוד מקיף הכולל: עבודות ניסור, חיתוך מאסיבי, חלוקה, הקצעה (החלקה), ליטוש והפיכת העץ למוצר ביניים – מוכן ומזומן לשימוש! הטכנולוגיות המתקדמות העומדות בבסיסה של מנסרת העצים שלנו מאפשרות חיתוך אחיד ומדויק וגם מאפשרות שלל עיבודים עץ בהתאמה לחיתוך הנדרש הספציפי. המכונות של א.צ. ג'רבי מאפשרות לבצע את החיתוך במגוון טכניקות בהתאם לגימור המבוקש ותוך התחשבות בסוג העץ ובאופיים הסופי הנדרש של המוצרים המתקבלים.

עצים מעובדים, תוצרי מנסרת א.צ. ג'רבי, נועדו לשרת את כלל סוגי הפרויקטים מעץ: העצים משמשים כחלקים לייצור רהיטים, כלוחות עץ לגגות רעפים, בתור פרופילים למסגרות עץ, עצים לגדרות עץ, דקים, פרגולות ועוד. העצים שלנו משרתים נאמנה את תעשיית הבנייה הישראלית, ומשמשים אדריכלי נוף וקבלנים ביישום פרויקטים מורכבים, וגם לקוחות פרטיים נהנים מעצי המנסרה להרכבת פרגולות, ריהוט גינה דקים ושימושים נוספים של העצים בבית ובגינה.

גדרות מעץ

גדרות מעץ

ריהוט מעץ טבעי

מנסרה

כבר נהניתם משירותי המנסרה של א.צ ג'רבי? זה הזמן לפנות לנגריית החלומות שלנו! צוות הנגרים המקצועי של חברתנו ישלים את תהליכי ההרכבה וההתקנה של הפרויקט שלכם לשביעות רצונכם! אנו מאחלים לכולכם הגשמת חלומות מעץ! א.צ. ג'רבי