אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ מזמינים אתכם לעצב את הגינה שתמיד חלמתם עליה. היום יותר מתמיד, קל יותר ונוח יותר לעצב גינה מדהימה שגם תאהבו אותה וגם תיהנו ממנה לכל אורך השנה. עם מחסן העצים של א. צ. ג’רבי אתם מעצבים גינה יפה לקיץ, אשר תישאר כזאת לאורך שנים רבות. עכשיו, לקראת העונה החמה, מוזמנים ליהנות מגינה מרהיבה.

מעצבים גינה יפה לקיץ חידוש גינה לקיץ

כיצד מעצבים גינה יפה לקיץ?

אם אתם מבולבלים ואין לך מושג כיצד להתחיל, חשוב מאוד לא להתייאש. מעצבי הגינות של א. צ. ג’רבי ישמחו לתת לכם הכוונה וייעוץ בתחום עיצוב הגינה. זהו אחד מהשירותים אותו אנו מעניקים ללקוחותינו. כל מה שעליכם לעשות הוא להגיע אלינו עם מידות של שטח הגינה. יחד אתכם, נתכנן ונעצב גינה משגעת. כאשר אתם מעצבים גינה יפה לקיץ, חשוב שתקבלו ליווי וייעוץ מאדריכלי נוף מנוסים ושיעמוד לרשותכם ספק אמין ומקצועי. במחסן העצים שלנו תוכלו לקבל את כל מה שנחוץ לכם בהתאמה אישית לטעם שלכם ולמידות המדויקות של השטח. לדוגמה: אדניות מעץ לעיצוב ערוגות, דשא סינטטי במבחר גדול של סוגים, גדרות מעץ, פרגולה מעץ מרהיבה ועוד. מוזמנים להכיר את מחסן העצים שלנו ולבקר באולם התצוגה בו תוכלו להתרשם משפע רעיונות לעיצוב גינה מרהיבה.

    פרגולה מגזיבו
    במבוק למרפסת

    גינה יפה לקיץ עם גדר במבוק

    תיחום הגינה באמצעות גדר, נותן לכם תחושה של פרטיות והגנה. ישנם מגוון סוגים של גדרות המתאימים לעיצוב הגינה. גדרות מעץ במבחר סוגי עץ, צבעים וחיתוכים מהוות סגירה מיוחדת לשטח הגינה. גם גדר במבוק נותנת תחושת אינטימיות ומתכתבת עם פריטים עיצוביים נוספים מבמבוק אצלכם בגינה. קני במבוק מושחלים במגוון גדלים ניתנים למשחק ובעזרתם מעצבים גינה יפה לקיץ המשאירה רושם עז. גינה יפה היא הנאה גדולה ומאפשרת לכם איכות חיים בהשקעה חד פעמית לא גדולה במיוחד. כאשר בוחרים נכון במוצרים איכותיים המגיעים מספק המעניק לכם אחריות מלאה של היבואן הראשי, אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם טוב. עכשיו, כאשר מזג האוויר מתעתע ועוד ישנם ימים נעימים ולא חמים במיוחד, אתם יכולים כבר להתקין לעצמיכם את הגינה שתמיד חלמתם עליה.