פרגולות עץ משמשות כיום הרבה יותר ממתקני הצללה. התרומה של הפרגולה לעיצוב המתחם משמעותית במידה שווה. הכול יודעים כי פרגולה היא לא רק מתקן קבוע וסטנדרטי להגנה מפני השמש. בעלי מרפסות וגינות, משתמשים בפרגולה להעברת מסרים עיצוביים, התאמת הגן לצרכים האישיים שלהם וצמצום הוצאות. פרגולות מעץ משרתת לא מעט פונקציות, הקפידו לבחור את מתקני ההצללה שלכם בהתאם.

מתי כדאי להתקין פרגולות עץ

איך אפשר לחסוך כסף עם פרגולות עץ?

פרגולות עץ איכותיות ישרתו אתכם נאמנה למשך עשרות שנים. אם בחרתם בעץ חזק, המתאים לתנאי מזג האוויר של ישראל, ההשקעה שלכם תתגלה כנבונה לטווח הארוך. פרגולה עשויה עץ פחות איכותי נוטה להתייבש או להישבר מהר יותר. על בטיחות בבית לא מתפשרים, הקפידו לבחור בחומרי גלם מובחרים ואנשי מקצוע מנוסים. פרט לכך, הפרגולה מספקת הגנה מפני קרני השמש לרהיטי הגן. החשיפה לשמש מעודדת בלאי מהיר של רהיטים. אל תשאירו את רהיטי הגן חשופים לשמש לאורך זמן. עצה שימושית נוספת למניעת הוצאות כספיות מיותרות, היא חשיבה לטווח הארוך. בדקו היטב אלו טיפולי תחזוקה צריכה כל פרגולה, כמה זה יעלה? וקבלו החלטות בהתאם.

פרגולה קבועה או סוכך מתקפל

יש הרואים במתקני הצללה קבועים חיסרון. הם מעדיפים סוככי מרקיזה מתקפלים או פרגולות אלומיניום חשמליות. פרגולות עץ קבועות אכן לא מתאימות לכל אחד. כאשר בוחרים מתקני הצללה קבועים יש לעשות זאת במחשבה תחילה. עצבו את הפרגולה שלכם תוך חשיבה לטווח הארוך. מיותר לציין כי כל רכישת מתקן הצללה דורשת מחשבה. חבל יהיה להשקיע סכומים גבוהים בפרגולות אלומיניום חשמליות, כאשר אין לכם כל צורך בהן. פרגולה מעץ אידאלית בעבור מרפסות גדולות, חניות, מגרשי משחקים וגינות. תחת הפרגולה תציבו את פינת הישיבה ורהיטי הגן. ההצללה תהפוך את השהייה בחוץ נוחה ונעימה יותר.

איך משדרגים פרגולה מעץ?

מספר פרגולות עץ רגילות אפשר לפגוש בכל שכונת מגורים. אם אתם מחפשים פרגולת עץ מיוחדת יותר, אחת שלא תמצאו גם אצל השכנים פרגולה משולבת עץ ומתכת או עץ וזכוכית, מעניקה מראה מהודר ויוקרתי. השילוב בין העץ והמתכת יוצר עמידות לטווח הארוך, הפרגולה הזו תשמש אתכם למשך עשרות שנים. בעבור אלו שמחזיקים בפרגולות ישנות וקצת בלויות, נציין כי אפשר לחדש פרגולה מעץ. בעזרת קצת שמן, צבע ועבודה מקצועית, אפשר יהיה להחזיר את הפרגולה הישנה לחיים ולהפוך אותה אופנתית ואטרקטיבית.

מעוניינים בפרגולת עץ? מהיבואן לצרכן השאירו פרטים