סנטף הוא חומר מושלם לקירוי פרגולות ומקומות נוספים. מדובר בחומר בעל יתרונות רבים כל-כך עד שהפך לפופולארי במיוחד וניתן לראות אותו ממש בכל מקום. סנטף לפרגולות תוכלו למצוא בא.צ.ג’רבי באיכות גבוהה ובמגוון צבעים. לוחות הסנטף שלנו מחזיקים מעמד ושומרים על צורתם המקורית לאורך שנים. אנחנו מקפידים להביא סנטף לפרגולות במחירים משתלמים במיוחד שאינם באים על חשבון האיכות והעמידות. במחסן העצים שלנו תמצאו מגוון מוצרים שיאפשרו לכם לבנות ולתכנן בעצמכם את פרגולת החלומות שלכם.

סנטף לפרגולות מחיר

מחירו של סנטף לפרגולות אינו קבוע מראש ותלוי בגודל שתבחרו ובגורמים נוספים. בא.צ ג’רבי מחכים לכם מבחר סנטפים במחירים נוחים במיוחד. מעבר למחיר המשתלם, הסנטף שלנו ידוע כעמיד במיוחד וכבעל יתרונות רבים. הוא עמיד בטווח טמפרטורות רחב, הוא נותן חסימה מלאה של קרינת UV , הוא קל משקל ועומד בתקני אש בינלאומיים. לוחות הסנטף קלים ביותר להתקנה וכמובן שתוכלו להתייעץ ולהיעזר במומחים האדיבים שלנו.

סנטף

שימושים נוספים ללוחות סנטף

מעבר לשימוש בלוחות סנטף לפרגולות, יש עוד מנעד רחב של דברים שניתן לעשות בהם. ניתן לקרות בהם פתחי תאורה וגגות קלים, לקרות חממות, סככות, חניות ומה לא. מדובר בחומר בעל יתרונות רבים ובשל כך הוא נפוץ במיוחד. בא.צ ג’רבי אנו דואגים לספק ללקוחותינו את לוחות הסנטף האיכותיים ביותר שמגיעים עם אביזרים משלימים ועם כל מה שדרוש בנוסף. יתרונותיהם הרבים של לוחות הסנטף הפך אותם למבוקשים הרבה מעבר לקירוי פרגולות. פעמים רבות הם נותנים מענה ראוי לפתרון בעיות רבות עד שאנחנו מתקשים להבין איך הסתדרנו בלעדיהם.

קירוי פרגולות

עיצוב ותכנון של פרגולות הם בין ההתמחויות הבולטות שלנו בא.צ.ג’רבי. אנחנו מקפידים על שימוש בעץ איכותי ובאביזרים המשלימים הטובים ביותר. בין האפשרויות הרבות של קירוי פרגולות לגינה פעמים רבות אנחנו בוחרים בלוחות הסנטף. קירוי פרגולה הוא משימה שיש להשקיע בה מחשבה רבה וצריך לבחור לטובתה את החומר המתאים ביותר. לא בכל פרגולה יתאים קירוי מלוחות סנטף ולעיתים המומחים של א.צ.ג’רבי ימליצו דווקא על חומרים אחרים.

חידוש דקים ופרגולות
איך בונים פרגולה