החורף ממש מתקרב, אפשר כבר לשמוע ולהרגיש את הגשם שבחוץ, המעלות יורדות והקור עולה, אז רגע לפני שאתם מדליקים את השלט של המזגן על חימום, שבו בנחת וקראו את המאמר שלנו בנושא עצים איכותיים להסקה אצלכם בבית. ספוילר: המאמר הזה הולך להיות מאוד חמים ונעים

קניית עצים להסקה

מאיפה הגיע המנהג של עצים להסקה?

בקיץ בכל הארץ כל המזגנים על קירור, אך בחורף יש פתרון אחר, חוץ מהמזגן, ששואב המון אנרגיות וכסף: עצים להסקה. חימום הבית באמצעות עצים איכותיים להסקה, הוא מנהג מאוד נפוץ במדינות ברחבי העולם, במיוחד באירופה הקרה. המנהג הכפרי והנעים הגיע גם לישראל ויותר ויותר אנשים מחממים את ביתם באמצעות קמין ובתוכו עצים להסקה, אשר נדלקים באמצעות אש.

 

מדוע כדאי ומומלץ להשתמש בעצים איכותיים להסקה ?

שימוש בעצים להסקה הוא דבר נהדר, קודם כל זוהי שיטת חימום הרבה יותר זולה ממוצרי חשמל, כגון: מזגן ושנית, עצים להסקה יוצרים בבית תחושה מאוד נעימה, כפרית, שגורמת לכולם לרצות להישאר מכורבלים במיטה ולא לצאת ממנה. יתרון נוסף שהחום של הקמין בזכות העצים להסקה, יכול להתפשט בכל הבית, כולל קומה שניה, כל עוד מבצעים התקנה במיקום נכון.

 

עץ הסקה של חברת א.צ. ג’רבי

עצי הסקה שלנו הם עצים מדהימים, עץ אלון מובחר ואיכותי, אשר מגיע בחבילות של 2 קוב, אנו מבצעים הובלות לחלק גדול מאוד של הארץ ומספקים לכם את העצים באמצעות מנוף ישירות בגינת הבית שלכם. משתלם מאוד לרכוש עצים להסקה מא.צ. ג’רבי מהסיבה המרכזית שהיא: אנו יבואנים ולכן המחיר שלנו תמיד הרבה יותר משתלם מאחרים, אתם לא משלמים פערי תיווך ונהנים מסחורה איכותית, שנבחרה בקפידה במיוחד עבור הלקוחות הנהדרים שלנו.

 

עצים להסקה – לא רק חימום אלא דקורטיביות

עד כה עסקנו בעצים להסקה והיתרונות הגדולים שלהם בתחום החימום, אך יש עוד יתרון: עיצוב! באמצעות עצים להסקה ניתן ליצור כל מני דרכים מיוחדות לעיצוב הבית / הגינה (כמובן שחשוב לשים אותם במקום מקורה ומוצל, על מנת שלא יירטבו מהגשם). אם יצא לכם לטייל בכפרים באירופה, ניתן לראות בהמון גינות עצים להסקה, שמסודרים בשורות ועומדים בגינה ויוצרים מראה של קיר דקורטיבי מגניב מעץ. דרך נוספת לשמור על העצים ועדין לשמור על חוש עיצוב, הוא לשים את העצים להסקה בתוך חבית יין משומשת, שמצטרפת למראה הכפרי והחמים והנעים בצורה מדהימה ומוסיפה לבית עוד מהאווירה הכפרית, גם חביות יין ניתן לרכוש דרכינו.

 

אחרי שקראתם את המאמר שלנו, אנחנו בטוחים שעשינו לכם חשק להדליק את הקמין ולהישאר בבית! ואתם לגמרי יכולים לעשות זאת! פשוט צרו אתנו קשר ואנחנו כבר נדאג לספק לכם את העצים המובחרים והטובים ביותר לחורף חמים ונעים.

 

חייגו אלינו 073-782-0726