עצים להסקה

עצים להסקה קונים אצלנו בא.צ. ג'רבי כמה פשוט לרכוש ישירות מהיבואן לצרכן. אנו שמחים לחמם לכם את החורף עם העצי הסקה שלנו.

אתם מחממים את הבית עם קמין או תנור עצים?
שירות חדש בא.צ. ג'רבי מגשימים חלומות מעץ, עצים להסקה IRON WOOD עץ אלון איכותי מיובש ומעץ אשה ועוד מגוון סוגים מחסן העצים שלנו עומד לשירותכם בו תוכלו למצוא שפע של פתרונות מעץ לעיצוב הבית ולעיצוב הגינה.

מידות הדולב  רוחב 80 ס"מ עומק 115 ס"מ גובה 200 ס"מ

בחורף הזה, מחממים את הבית עם העצים להסקה שלנו, במחיר מהיבואן הראשי לצרכן בלי פערי תיווך. תנור עצים ביתי הוא פתרון חימום מצוין, חמים ונעים לימי החורף. כמו כן הוא גם חסכוני באנרגיה ולא מצריך צריכת חשמל.

לרכישה און ליין של עצים להסקה לחצו כאן

אין כמו המראה המרהיב של אח בוערת בתוך סלון הבית, אשר מעניק תחושה של חמימות ורומנטיקה. ניתן להשיג באריזות של 2 קוב ויותר.

אתם מוזמנים להגיע אלינו לרחוב השלושה 34 מושב זיתן או סניף באר שבע וליהנות ממגוון רחב של עצים להסקה איכותיים לא רק לחימום הבית אלה גם עצים להסקה לטבון. מעבר לכך א.צ ג'רבי הינם ייבואנים של מגוון רחב של עצים מרחבי אירופה ותוכלו לרכוש אצלנו מגוון רחב של מוצרי עץ לבית ולגינה.

עצים להסקה ישירות מהיבואן

רכישת עצים עבור הסקה ממחסן העצים של א.צ. ג'רבי הינה הבחירה הכי משתלמת עבורכם. אנו מספקים ללקוחותינו תערובת איכותית של עצים, בייבוא ישיר מאירופה, כך שאתם תהנו במיוחד מעצים איכותיים, שיגרמו ללהבות של הקמין שלכם לבעור במהירות ולחמם את הסלון בקלות. אם ברצונכם לרכוש עצים איכותיים עבור קמין או אח לחימום הבית, AZGERBI הינה הכתובת הנכונה עבורכם.

עץ להסקה ביבוא ישיר מאירופה. מיקס: עץ אלון, בירץ', אשא

א.צ גרבי יבואני עץ לפרגולות ודקים כבר 22 שנים, יוצאים במבצע חסר תקדים לעצים להסקה יבוא מאירופה.
היתרונות שלנו : העץ יבש בתנור 10-15 % לחות, ומידות הדולב  רוחב 80 ס"מ עומק 115 ס"מ גובה 200 ס"מ, העץ מגיע בארגז במידות ולא בתפזורת , העץ עבר טיפול ובאישור משרד החקלאות , מראה אותנטי וכפרי. לקנות ישירות מהיבואן ללא חשש ולקבל עץ להסקה עד הבית.

עצים להסקה במבצע
עצים להסקה במבצע

מידות הדולב  רוחב 80 ס"מ עומק 115 ס"מ גובה 200 ס"מ 

קניית עצים להסקה