פרגולה יפה יכולה להיות מורכבת ממבחר סוגי עצים. כל סוג עץ הוא שונה ומיוחד בפני עצמו. היתרון הגדול הוא שניתן לבחור את סוג העץ היפה ביותר בעיניכם בכדי לבנות פרגולה יפה. עצים לפרגולה יפה מגיעים במגוון שונה של מידות בהתאם לשטח העומד לרשותכם. לכן, חשוב לבחור בספק עצים הנותן גם אחריות למוצר וגם חותך עבורכם את העץ למידות שאתם צריכים.

עצים לפרגולה מעץ, פרגולות עץ

סוגי עצים לפרגולה יפה

אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מייבאים מבחר גדול של עצים לפרגולה יפה, ממקומות שונים בעולם. היתרון הגדול עבורכם הוא יכולת הבחירה של סוג העץ האהוב עליכם בהתאם לטעמכם האישי. במחסן העצים שלנו תוכלו לקבל שירות מקיף להתקנת פרגולה יפה ומרהיבה. מעצבי הגינות שלנו ישמחו לתת לכם ייעוץ בבחירת הפרגולה המתאימה לכם. מוזמנים להגיע אלינו לאולם התצוגה במושב זיתן, משק 34 עם צילום של השטח ומידות מדויקות של המקום בו תרצו להתקין פרגולה. בעזרת המומחים שלנו, תצליחו לתכנן ולבחור עצים לפרגולה יפה ומרהיבה.

פרגולות מעץ אורן

פרגולות מעץ אורן

עץ אורן מגיע בגוון הטבעי שלו בצבע עץ טבעי ובהיר. קורות העץ שאנו מספקים ללקוחותינו עוברים כולם חיטוי נגד מזיקים. למי שאוהב גוון עץ טבעי, פרגולה מעץ אורן יכולה להיות בחירה מצוינת. יתרונותיו של עץ אורן הוא בגוון שלו, בעובי קורות העץ הדק יחסית ובהתאמה שלו לקירות בגוונים בהירים. ניתן לצבוע את עץ אורן בכל צבע ולמרוח אותו בלכה. אנו ממליצים לשמור על הגוון הטבעי של עץ אורן ולצפות אותו בלכה שקופה. לכל פרגולה מומלץ להתקין קרוי באמצעות במבוקים וסנטף. נשמח לענות על כל שאלה או ייעוץ בנושא זה.

איך בונים פרגולה

פרגולות מעץ גושני

עץ גושני הנו עץ המגיע בחיתוכים עבים במיוחד. קורות עץ גושני הן קורות עץ עבות ועמידות מאוד. פרגולה מעץ גושני היא פרגולה איכותית וחזקה לאורך שנים רבות. עץ גושני מתאים לחובבי מראה העץ הפראי והטבעי. פרגולה מעץ גושני יכולה להיות עבורם בחירה מצוינת. היתרון הבולט של פרגולה מעץ גושני הנו היציבות שלה. קורות העץ העבות מיועדות לשאת משקל רב וכבד של קורות עץ נוספות עליהן. לכל פרגולה מומלץ להתקין קרוי. מוזמנים להתרשם ממגוון האפשרויות לפתרונות ההצללה אצלנו. נשמח לענות על כל שאלה או ייעוץ בנושא זה.

היופי של פרגולות מעץ

פרגולות מעץ יכולות להגיע בשלל עיצובים יפים. עם תכנון מוקדם ונכון ובהתאמת סוגי העץ, ניתן ליהנות מפרגולת עץ יפיפייה. מעצבי הגינות שלנו ישמחו לתת לכם מענה גם בתכנון פרגולות מעץ בהתאם למידות הרצויות. פרגולות עץ הן פריט עיצובי ושימושי בגינה. ניתן לארח תחת הפרגולה, ליהנות מאוויר טוב ומגינה יפה ויחד עם זאת להגן על עצמינו מפני קרני השמש החזקות.

השאירו פרטיכם בטופס למטה ונציג מטעמינו יצור עמכם קשר