שיטת הבנייה ‘עשה זאת בעצמך’ תופסת תאוצה משנה לשנה. יותר ויותר אנשים התאהבו בשיטת D.I.Y ומנסים את כוחם בבנייה אישית ובהרכבה. ישנן רשתות המיועדות לאנשים המעוניינים לבנות ולשפץ בעצמם. לרוב מדובר באנשים יצירתיים וכישרוניים אשר אינם חוששים לקדוח או להרכיב חלקים לכדי מוצר סופי. חלקם אפילו מתכננים ומעצבים בעצמם ריהוט כגון שולחן אוכל, פינות ישיבה מעץ וכדומה. פלטות עץ לשולחן מתאימות בין היתר גם לבניית שולחנות מעץ.

שולחן מעץ טבעי, ריהוט מעץ טבעי, ריהוט עץ, שולחן עץ מלא

פלטות עץ לשולחן מסוגי עץ שונים

שולחנות מעץ טבעי מורכבים לרוב מיחידה אחת של פלטת עץ ורגלי עץ או מתכת. פלטות עץ לשולחן יכולות להגיע במגוון סוגי עצים. חשוב שהרגליים יהיו חזקות ויציבות דין בכדי שיוכלו לעמוד בעומס ובכובד המשקל של פלטת העץ. סוגי העצים נבחרים לפי הטעם האישי של הלקוח. יש המעדיפים את הצבע הטבעי של העץ ויש המעדיפים אותו צבוע. יש האוהבים את הטקסטורה הטבעית של העץ ויש המבקשים ניסור ושיוף. כל פלטה לשולחן היא שונה ומיוחדת. פלטה לשולחן העשויה עץ אורן היא פלטת עץ חזקה ויציבה. ניתן לראות עליה את הטקסטורה המיוחדת של העץ ואת הצבע הטבעי שלו. בשל צבעו הטבעי של עץ האורן, הוא מתאים לעיצוב פנים הבית והגינה. סוג העץ הזה מדגיש את היופי של הטבע ומחבר אותנו לאדמה.

פלטת עץ לפי מידה

אם גם אתם מהאנשים המוכשרים הללו המעוניינים לבנות לעצמיכם שולחן, ספסל או כל פריט אחר חשוב שתגיעו למקום בו יוכלו לספק לכם פלטת עץ לפי מידה. אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי יבואני עצים, מייבאים את כל סוגי העץ לרבות עץ גושני. העץ הגושני הוא גס יותר במראה שלו ומתאים לבנייה של פרגולות, בתי עץ, אדניות וריהוט מעץ. במחסן העצים שלנו במושב זיתן תוכלו למצוא מבחר גדול של פלטות עץ מהן ניתן להתאים פלטות עץ לשולחן, פלטות עץ לספסלי ישיבה ועוד. אחד השירותים שלנו הוא חיתוך של פלטות העץ אצלנו במנסרה לפי מידה מבוקשת. בדרך זו תוכלו ליהנות גם מחומר גלם איכותי, שירות מקצועי והדרכה בהתקנה.

פלטה לשולחן מעץ לבן

ניתן לבנות שולחן מפלטת עץ מיוחד ועדין יותר. מצד אחד שומרים על המראה של העץ הטבעי ומצד שני מתקבל מראה נקי ומעודן. עץ לבן הוא סוג עץ מיוחד המגיע אלינו משבדיה ומפינלנד. הוא חזק ועמיד, בעל גוון לבן הנוטה לצהבהב ומאוד קל ונוח לניסור. ניתן לצבוע אותו בשכבת של לקה לעץ בכדי להגן עליו מפני שריטות ומים. אפשרויות העיצוב עם עץ כחומר גלם הם רבות בזכות סוגי העצים השונים. החשוב הוא לבחור ביבואן עצים הנותן לכם גם אחריות על העץ ושיש לו יתרון לגודל בהיבט של מחיר נוח ושירות לאחר קנייה. מוזמנים לאולם התצוגה שלנו במושב זיתן משק 34 ולהתרשם מסוגי העץ השונים.