פרגולה בעיצוב כפרי

העונה החמה בפתח. הימים מתארכים ושעות האור ארוכות יותר. מזג האוויר האביבי משרה עלינו הרגשה של התחדשות ונינוחות. עונת הפריחה מתחילה והגינה מתעוררת. אחרי ימי חורף קרים בהם רוב הצמחייה הייתה בתרדמת והעצים היו בשלכת, מתחילה עונת האביב בה הטבע מתעורר לחיים. זה הזמן המדויק להתחיל ולבצע שינויים ושדרוגים בגינה כגון פרגולה בעיצוב כפרי. מכינים עכשיו גינה מפנקת לחודשי האביב והקיץ.

בניית פרגולה מעץ
פרגולת מעץ רצפת דק

גינה מרהיבה עם פרגולה בעיצוב כפרי

עם השנים עולה הצורך לרענן את הגינה ואף לשדרג אותה. האביב מגיע ואיתו חג הפסח אשר מסמלים בין היתר את ההתחדשות. בין אם הגינה ישנה וכבר לא נעימה ומזמינה לשבת בה ובין אם אתם לקראת תכנון גינה חדשה, אנו מזמינים אתכם להתקין פרגולה בעיצוב כפרי. פרגולות מעץ הן פתרון מרהיב ונהדר לחובבי המראה הכפרי בגינה, הרי מה היא גינה אם לא הצצה לכפר ולטבע? אם כבר חושבים על פרגולה מעץ, כדאי ורצוי לבחור את חומרי הגלם ממחסן העצים של היבואן הראשי. א. צ. ג’רבי מגשימים לכם חלומות מעץ הן מבחינת עיצוב הגינה והבית והן מבחינת חסכון אדיר בעלויות. מומלץ להגיע אלינו מוכנים עם מידות רצויות, אך גם אם אין לכם מושג מה ברצונכם לתכנן, נשמח לתת לכם מענה. באולם התצוגה שלנו תוכלו לקבל ייעוץ בתכנון הגינה שלכם ממעצבי גינות מקצועיים. תוכלו להתרשם מההיצע הגדול שלנו בתחום פרגולות עץ המקנות לכם מראה כפרי בגינה.

פרגולה בעיצוב כפרי יפה ומרשימה

יש דרכים רבות לתכנן גינה מדהימה. גם פרגולה בעיצוב כפרי יכולה להגיע במבחר גדול של סוגים. אנחנו בא. צ. ג’רבי מתמחים בייצור והתקנת פרגולות בהתאמה אישית לפי כל מידה שתבקשו. פרגולות מעץ גושני, פרגולות מעץ אורן ופרגולות גזיבו, מתאימות מאוד לעיצוב בסגנון כפרי. נוסף על כך אנו מספקים גם  פרגולות תלייה, פרגולות עץ בשילוב מתכת, פרגולות רעפים ופרגולות הצללה. העיצוב הכפרי מתאפיין בשילובים מעץ כגון: גדרות עץ, אדניות מעץ ותיחום הערוגות עם אדני רכבת מעץ. נוסף על כך ניתן לשלב ריהוט מעץ טבעי ובסגנון כפרי אצלכם בגינה.