עם השירות של א.צ. ג’רבי – הזמנת פרגולות מעץ לבית מעולם לא הייתה קלה יותר. פרגולה להצללה ועיצוב הגינה

מתעניינים ברכישת פרגולה להצללה ועיצוב הגינה? בשנים האחרונות חלה התפתחות משמעותית בתחום זה וכיום יש מגוון רחב של חומרי גלם, דגמים וסגנונות עיצוב. איך תדעו במה לבחור? הצעד הראשון הוא לבקר באולמות התצוגה שלנו, בא.צ. ג’רבי.

מי אנחנו?

א.צ. ג’רבי היא חברה מובילה בישראל המפעילה מחסן עצים גדול ומתמחה בייבוא ושיווק זנים שונים של עצים. אצלנו תוכלו לרכוש מוצרים רבים המיוצרים מעץ טבעי באיכות גבוהה, כולל פרגולות לבית. הפרגולה היא למעשה פתרון הצללה וקירוי, שנועד לשתי מטרות מרכזיות. המטרה הראשונה היא פונקציונלית: באמצעות התקנת פרגולה אתם יכולים לנצל היטב את השטח לטובת יצירת פינה ישיבה מקורה וליצור שכבת בידוד מפני קור וחום. המטרה השנייה היא לצורך אסתטיקה. התקנת פרגולה מהווה נדבך נוסף בעיצוב גינות והיא מאפשרת להכניס רוח כפרית טבעית המשרה אווירה נעימה וחמימה. עם הפרגולות שלנו, תיהנו לשבת בסוף היום בגינת הבית, לשתות קפה וגם לארח.

איך בוחרים פרגולה?

דרך אחת לבחור פרגולה להצללה ועיצוב הגינה, היא לחשוב מה בדיוק אתם רוצים. האם אתם מעוניינים בפרגולה גדולה ומרשימה, מעץ גושן יוקרתי? אולי אתם מעוניינים דווקא בפרגולה שתתאים לשטח קטן, כמו פרגולה ללא עמודים מעץ אורן? ומה דעתכם על שילוב של עץ עם חומרי גלם נוספים, ליצירת מראה יוקרתי ומקורי? את כל האפשרויות הללו תוכלו למצוא אצלנו. בנוסף, אנו מציעים שירות ייחודי להזמנת פרגולות מעץ.

קיט מוכן להרכבה עצמית

הדרך השנייה לבחור פרגולה מעץ, היא להגיע אלינו עם צילום האזור בו אתם חושבים להתקין את הפרגולה ומידות. צוות המומחים שלנו יעיין בנתונים ויוכל להמליץ לכם על חומרי הגלם המתאימים ביותר ובאיזו פרגולה לבחור. בשלב הבא, נעבור לייצור הפרגולה במנסרה שלנו, כאשר בתום התהליך, אתם תצאו מאתנו עם קיט מוכן המיועד להרכבה עצמית.

הקיט כולל את כל הרכיבים הדרושים להרכבת הפרגולה לצד הוראות מפורטות כיצד לבצע את ההתקנה בקלות ובצורה בטוחה וטובה.

חומרי גלם באיכות גבוהה, מחירים אטרקטיביים, שירות מקצועי וייצור בהתאמה אישית לכל לקוח. אז למה אתם מחכים? בואו לגלות חווית קנייה שעוד לא הכרתם.