פרגולה מעץ טבעי לגינה

עץ טבעי הוא חומר הגלם הטוב ביותר לבניית פרגולה בגינה.
הגינה היא אזור בעל זיקה חזקה אל הטבע, מקום הכולל לרוב צמחייה, עצים, בריכות דגים ומזרקות. בדומה לכך, גם עץ טבעי מהווה חלק בלתי נפרד מעולם הפלורה השורר בגינתכם. לפיכך, הגיוני שדווקא עץ טבעי ישמש אתכם לבניית פרגולה לגינה.

פרגולה מעץ טבעי – אילו עצים מתאימים לבנייתה?

פרגולה מעץ טבעיאפשר להשתמש בסוגי עץ רבים כדי לבנות פרגולה מעץ טבעי. הבחירה הנפוצה ביותר הן פרגולות מעץ גושני ופרגולות מעץ אורן. עם זאת, יש הבונים פרגולה מעץ דו או רב שכבתי, אחרים בוחרים בעצים דוגמת טיק, איפאה, דאגלס פיר, עץ המלוק ועוד.

לעץ טבעי יתרונות רבים על פני חומרי גלם אחרים בהם משתמשים לבניית פרגולות: מתכת, פלסטיק, אבן ועוד. מחסן עצים א.צ. ג’רבי גאה במלאי רחב של עץ טבעי מכל הסוגים. כל העצים מתאימים לבניית פרגולה מעץ טבעי.

לכל סוג עץ מאפיינים משלו: חלקם רכים יותר, אחרים כבדים יותר, חלקם דורשים תחזוקה תקופתית תדירה ואחרים עמידים מאוד וכמעט ולא דורשים טיפול. לכל סוג עץ המרקם והגימור הייחודיים לו: יש עצים בעלי ‘עיניים’, חלקם בעלי גימור חלק ומבריק, חלק מהעצים בהירים יותר, אחרים כהים יותר… במהלך ביקורכם במחסן עצים שלנו תקבלו מידע מלא בנוגע למאפיינים ויתרונות של כל סוג עץ כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה לכם ביותר.

התקשרו לא.צ. ג’רבי והזמינו פרגולה מעץ טבעי לגינה שלכם