פרגולות

פרגולות

פרגולות מעץ – כמה קל לרכוש פרגולה ישירות מהיבואן

פרגולות הן מוצר מדהים לעיצוב גינות ושטחים חיצוניים נוספים. הפרגולה משמשת לשם קירוי ואיטום ויחד עם זאת לשם עיצוב והתאמה לסגנון העיצובי של השטח. אנו בחברת א.צ. ג’רבי מספקים עצים מוכנים ברמה הגבוהה ביותר, אשר משמשים עבור התקנת פרגולות ללקוחות פרטיים ועסקיים. כאשר אתם פונים אל א.צ. ג’רבי על מנת לרכוש פרגולה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. מרכז העץ שלנו הוא מקום שבו עובדים ופועלים אנשים עם רמת ידע ונסיון גבוה בתחום העץ. אנשי המקצוע שלנו ידעו להתאים עבורכם את סוג העץ המושלם ולכוון אתכם לדבר הרלוונטי עבורכם.

פרגולות לגינה – מהוות פתרון איכותי, יעיל ומעוצב ליצירת הצללה והגנה באזורים פתוחים בגינה שלכם בבית, במרפסת ,בעסק שלכם, במקומות ציבוריים ועוד.

מחסן עצים א.צ. ג‘רבי מציע לכם מגוון פתרונות הצללה איכותיים וברמה הגבוהה ביותר, כמובן בהתאמה אישית מלאה לתנאי השטח ולסגנון העיצוב הרצוי, כמו כן גם לשיקולים תקציביים ושיקולים הנדסיים אחרים. צוות המומחים שלנו מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב של פרגולות וחומרי גלם לפרגולות, במחירים מעולים מהיבואן לצרכן וללא פערי תיווך ובנוסף ליהנות ממבחר עיצובים וסגנונות אסתטיים לפרגולה שלכם, עצים מטופלים ומעולים ושאר חומרי גלם איכותיים וציוד לבניית מוצר מושלם!

במנסרה שלנו, הגדולה והמתקדמת ביותר בארץ, אנו מבצעים חיתוכים מדויקים של כל סוגי העצים, לפי מידה ולפי הגדרות תכנוניות מדויקות – להרכבה קלה, יעילה ונטולת טעויות בשטח. את העצים שלנו אנו מייבאים ממיטב הספקים ברחבי בעולם.

בנגריית החלומות שלנו מטפלים בעצים לפרגולת העץ שלכם בקפידה ומתאימים אותם לבניית פרגולת החלומות שלכם. כל העצים מגיעים מוכנים להתקנה והרכבה: מלוטשים, צבועים, עמידים ויפהפיים – כדי שלכם תהיה הפרגולה המושלמת ובדיוק בסגנון שרציתם ואיך שאתם צריכים בהתאם לתנאי השטח והצרכים התפעוליים.

פרגולות מעץ אורן

פרגולות מעץ אורן

פרגולות עץ בשילוב מתכת

פרגולה בשילוב מתכת

פרגולות עץ בשילוב מתכת

פרגולות מעץ גושני

פרגולות מעץ גושני

פרגולות בשילוב רעפים

פרגולות רעפים

פרגולות הצללה

פרגולות הצללה

פרגולות תלויות

פרגולות תלויות

פרגולות מעץ מעוצבות במגוון סגנונות

 פרגולות מעץ גושני בעלות עמידות גבוהה ומראה מסיבי או לעומת זאת פרגולה מעץ אורן המאופיינת במראה עדין יותר או פרגולות מתכת משולבות עץ ועוד פרגולות מחומרים איכותיים לבחירתכם במנסרה שלנו. בסיום שלב התכנון המומחים שלנו מכינים עבורכם את כלל החלקים הנדרשים להרכבת הפרגולה כך שיתקבל בסופו של דבר קיט מוכן להרכבה עצמית קלה. לחלופין, אתם יכולים כמובן לתת לאנשי מקצוע מיומנים לתכנן ולהרכיב עבורכם פרגולת הצללה והגנה מושלמת ומעוצבת.

סוגים שונים של פרגולות מעץ

 • מעץ גושני: פרגולות בסטייל מאוד פופולרי בישראל, בעלות מראה מסיבי עם אלמנטים של עץ גושני גדול ועבה, בייחוד בעמודי התמיכה ובקורות הגג. ניתן לבחור מגוון סגנונות גימור של העץ ועם מגוון פתרונות הצללה והגנה מגשם.
 • בשילוב רעפים: מספקת פרגולה להצללה מלאה וגם הגנה אופטימאלית מפני גשם. לצד הגנה מעולה, מהווה בחירה עיצובית מרשימה ויפה, למשל בבתים צמודי קרקע עם גג רעפים או בגינה פסטורלית ורחבה.
 • עץ בשילוב מתכת: פתרון אסתטי ועם מראה מודרני מרשים, שילובים של מתכת ועץ, למשל קורות תמיכה והיקף מפלדה או אלומיניום וקירוי או הצללה מעץ. פרגולות תלויות, הנתמכות ישירות בקיר וללא עמודים על הקרקע.
 • עץ אורן: פרגולה מעץ עשויה עץ אורן, מראה עדין וקליל יותר, מחיר נמוך יותר לעומת עצים אקזוטיים יותר ומשקל נמוך יחסית המאפשר לעיתים גמישות מבנית נדרשת.

בנוסף, אנו מציעים פרגולות עץ תלויות, שירות פרגולות אלומיניום חדש ועוד מגון שירותים מותאמים אישית ומקצועיים ללא פשרות כדי שלכם תהיה פרגולה מעוצבת, איכותית, חזקה ועמידה לגינה, למרפסת או לעסק.

ביכולתכם לשלוח לנו תמונה של האזור, בו תרצו להתקין את הפרגולה וצוות המומחים שלנו ימליץ לכם על סוג חומר הגלם המתאים עבור בניית פרגולה בביתכם ובנוסף כמובן יכין עבורכם את קיט העצים המתאים, באופן מושלם.

אם המטרה שלכם היא לרכוש פרגולה מעוצבת עבור בית פרטי או בית עסק, מנסרת העצים של א.צ. ג’רבי היא המקום שאתם מחפשים. אנו נלטש, נחתוך ונצבע את העצים בדיוק כפי שאתם חולמים. אנו מכינים את העצים בצורה המושלמת להתקנה מדויקת וברמה גבוהה. כל שעליכם לעשות הוא לבצע את ההתקנה של הפרגולה וליהנות ממנה לעוד שנים רבות.

הפרגולות שהיו עד לא מזמן שייכות יותר לאזורים כפריים, למושבים לאתרי נופש וכדומה הפכו זה מכבר לחלק מהנוף העירוני. אנחנו פוגשים פרגולות בחצרות בתים, בגינות פרטיות ואפילו במרפסות.

הפרגולה הוא בהחלט מוצר חינני המשדרג במידה רבה הן את הנראות של החצר או הגינה והן את השימוש באותו שטח. היות והפרגולה מעניקה הן הצללה והן תחושה של פרטיות ואינטימיות.

מהם האפשרויות לבניית פרגולות? 

כאשר אנחנו מדברים על פרגולות, אנחנו למעשה מדברים על כמה וכמה אפשרויות של פרגולות.

יש את הפרגולות העשויות עץ ויש את אלה העשויות אלומיניום. בתוך הקטגוריות הללו יש את הפרגולה העומדת ויש את הפרגולה התלויה.

למעשה לכל לקוח יש להתאים את סוג הפרגולה המתאימה לו הן מבחינת הגודל של הפרגולה והן מבחינת החוזק של השטח עליו אמורה הפרגולה לעמוד.

פרגולה עומדת

הפרגולה העומדת היא פרגולה שמבוססת על ארבע רגליים והיא עומדת על גבי הקרקע. הפרגולה העומדת היא למעשה פרגולה יציבה מאוד והיא מבטיחה הרבה ביטחון.

פרגולה תלויה

הפרגולה העומדת היא אמנם מאוד יציבה אך העמודים שלה תופסים שטח ובולטים על גבי הקרקע באזור בו נמצאת הפרגולה. כאן ישנה האפשרות של פרגולה תלויה.

הפרגולה התלויה מחוברת לקיר המבנה ולמעשה היא לא זקוקה לעמודים. מדובר בפתרון יעיל במיוחד עבור אנשים שהשטח שלהם מוגבל והם רוצים את ההצללה של הפרגולה אך בלי העמודים שתופסים שטח נכבד מתוך הגינה.

פרגולה בטוחה

חשוב לשים לב כאשר באים להציב פרגולה במיוחד אם היא אמורה להיות במרפסת הבית, כי מדובר במרפסת שמסוגלת להחזיק את הפרגולה על כל המשקל שלה. פרגולה העשויה עץ היא לרוב כבדה מאוד ואם המרפסת לא מתאימה לנשיאת משקל כזה הרי שהפרגולה עלולה לסכן את המרפסת ואת בני הבית.

חשוב להיוועץ באיש מקצוע מתחום ההנדסה על מנת לאשר את הקמת הפרגולה הזו.

פרגולה מעץ איכותי

חשוב לתת את הדעת על בחירה בסוג עץ איכותי שייתן מענה לפרגולה שאמורה לעמוד בחוץ תחת השמש הקופחת וכן תחת גשמים ורוחות.

עץ איכותי המיועד לבניית פרגולות ייתן בדרך כלל את המענה המושלם.

  רוצים פרגולה חלומית לגינה? השאירו פרטים ומעצב נוף יחזור אליכם

  Made with
  GS ❤
  >