פרגולה בשילוב מתכת

זהו לא סוד שחודשי הקיץ בישראל הם קשים ביותר והמזגנים בתוך הבתים עובדים ללא הפסקה וגם בחודשי החורף הגשומים מעטים האנשים שמעזים לצאת החוצה, גם מי שבעל בית פרטי עם גינה יפהפיה. אך ישנו פתרון, שהוא מאוד פרקטי ומהמם: פרגולות בגינה, שמספקות הצללה מושלמת בקיץ, מסננות את מי הגשמים בחורף ונראות מדהים.

 

 

פרגולות הן אקססוריז שנחשב חובה בכל בית עם מרפסת וחצר באופן כללי, השהייה בפרגולות נעימה מאוד, גם כאשר השמש קופחת בחוץ, בזכות הפרגולות ניתן לצאת מהמזגן ולהיחשף גם לגינה, שבה אתם כל כך משקיעים.

.

דרכים להתקנת פרגולה

ישנן כמה אופציות להתקנת פרגולה בגינה ובמרפסת, האופציה הראשונה היא לבצע את התקנת הפרגולות באמצעות חברה עם ותק וניסיון, שזוהי מומחיותה. האופציה השניה היא לבצע התקנה באופן עצמאי. במידה וברצונכם לבצע את ההתקנה באמצעות חברה, חשוב מאוד לוודא שהחברה בעלת ניסיון רב ומקצועית ותבצע עבורכם את העבודה מתחילתה ועד סופה כפי שצריך, עם התקנה נקיה ואסתטית בגינה. במידה וחלטתם לבצע את ההתקנה באופן עצמאי, חשוב מאוד שתקחו בחשבון לקיחת מידות באופן מדויק, הובלת חומרים והרכבת הפרגולה באמצעות כלים מתאימים.

 

 

שדרוג מושלם לפרגולה באמצעות סנטף

אין שום ספק, שהפרגולה נחשבת לפתרון הצללה מדהים ומאפשרת איכות חיים טובה להמון אנשים. ישנו אביזר שכדאי שתכירו, אם עדיין לא הכרתם עד כה: הסנטף. הסנטף נחשב לאביזר חובה לכל פרגולה. הסנטף הוא למעשה לוח גלי, שעשוי מפלסטיק ומאפשר לפרגולה לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, בעונת החורף ובעונת הקיץ. באמצעות הסנטף ניתן לשהות בפרגולה בהנאה רבה, גם בגשמים וגם בחום הכבד.

 

.

כמה עובדות על הסנטף

הסנטף הוא חומר גמיש, שאינו שביר. משקל הסנטף קל מאוד והופך את חווית הרכבת הפרגולה באופן עצמאי למאוד נוחה. הסנטף מגיע במגוון צבעים, לכן הוא לא רק אביזר שמעניק איכות חיים טובה בהרבה יותר, אלא גם אביזר עיצובי, בהתאמה לקו העיצובי שאצליכם בגינה. הסנטף הוא ללא כל ספק אביזר שמאפשר לפרגולה טווח חיים ארוך בהרבה יותר. בעונת הקיץ הסנטף חיוני ביותר, הוא מעניק הצללה איכותית ומושלמת ובעונת החורף הוא מגיע במגע עם הגשם ומונע חדירת מים לפרגולה בזמן שאתם יושבים בה.

מעונינים בפרגולה וסנטף לגינה?

פנו אל א.צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ ונתאים עבורכם את הפרגולה המושלמת עם התקנה נקיה ואסתטית בגינה שלכם