פרגולות יוקרתיות בהזמנה אישית

חברת א.צ. ג’רבי מייצרת פרגולות יוקרתיות בהזמנה אישית ובהתאמה לרצונות המיוחדים של ציבור לקוחותיה המעוניינים לשפר את חזות הגינה או העסק שלהם.

על מנת לעמוד בסטנדרטים של פרגולות יוקרתיות חייב מבנה הפרגולה לעמוד במספר סטנדרטים וקריטריונים אשר יבדלו אותו מפרגולות רגילות. להן מספר נקודות לזיהוי ואפיון של פרגולות יוקרה

פרגולות

עיצוב לא שגרתי – פרגולות יוקרתיות מתאפיינות בעיצוב לא שגרתי. הן ניחנות באסתטיקה טבעית שמשתלבת היטב בגינה ויוצרת הרמוניה עם מבנה הבית ושאר הפריטים שמצויים בסביבתה. פרגולות יוקרתיות מקבלות עיצובים מגוונים: לעתים הן בעלות מבנה עגול, לעתים כוללות קשתות, קימורים וזוויות שמקנים לא מראה מרשים ומסקרן שמבדל אותן מפרגולות מרובעות ומלבניות המוכרות לכול.

שימוש בחומרי גלם איכותיים – חומרי גלם איכותיים מבטיחים כי הפרגולה לא רק תיראה מרשים אלא גם תהווה פריט עיצובי איכותי שישרת את בעליו לאורך שנים מבלי להיסדק או לשנות צורה עקב בלאי במבנה הפרגולה. פרגולות יוקרתיות חייבות להיבנות מעצים איכותיים, שיובאו ארצה על ידי משווק מוכר ובעל מוניטין. מחסן עצים א.צ. ג’רבי עובד עם מיטב הספקים העולמיים בתחום העץ – שלל העצים נבחרים בקפידה ועוברים בקרת איכות מתקדמת. עצים אלו מתאימים לבניית פרגולות עמידות ואיכותיות אשר יעמדו באיתנות על כנן למשך שנים ארוכות.

גימור מושלם – איכות ביצוע במהלך בניית פרגולות יוקרתיות חשובה לא פחות משימוש בחומרי גלם איכותיים. חיתוך ואיבוד מדויק של עצים, התאמת מוצרי פרזול ולבסוף הרכבה מדויקת על ידי גורם מנוסה מעידים על איכותה של הפרגולה. מנסרת העצים של א.צ. ג’רבי נמנית עם המנסרות הגדולות בישראל ובעלת יכולות ביצוע ברמה הגבוהה ביותר. כך שלל מרכיבי הפרגולה עוברים תהליכי עיבוד קפדניים ומדויקים.

מעוניינים בפרגולה יוקרתית? מהיבואן לצרכן השאירו פרטים

    כיצד יודעים שלפנינו פרגולות יוקרה?

    כאשר נתקלים בפרגולות יוקרה אפשר לדעת זאת מיד ואין מקום לטעויות: עיצוב מרשים, חומרי הגלם איכותיים וגימור מושלם מדברים בזכות עצמם. א.צ. ג’רבי מעצבים פרגולות יוקרתיות בהתאמה אישית מכל סוג עץ שתבחרו מתוך מלאי העצים שמחכה לכם במחסן עצים א.צ. ג’רבי.