עולם של פרגולות מעוצבות

בואו להינות ממגוון עצים חתוכים לפי מידה מבית א.צ ג’רבי, פרגולות מעוצבות, קיטים מוכנים, תנו לנו שרטוט של המרפסת ואנו נעצב עבורכם את פרגולה מהחלומות, עצים גושניים משולבים בעצים מסוגים שונים וכמובן פאר הנוף, דקים בשילוב פרגולה מדהימה בגינה. פרגולות מעץ, קיימים מספר פרגולות מאופציות שונות ולמגוון שימושים.

פרגולות מעוצבות, מחסן עצים א.צ ג'רבי - מגשימים חלומות מעץ

היום בכל בית קרקע מתקינים פרגולה, חלקן פרגולות בהרכבה עצמית וחלקם מורכבים על יד בעלי מקצוע, להלן דוגמאות למספר אופציות לפרגולה לביתך:
1. פרגולות מעוצבות מעץ אורן, מחתך נמוך, זוהי פרגולה סטנדרטית וקצת מיושנת, חתך עץ ברוב המקרים שמתאים לפרגולה מסוג זה הוא 5/10 5/15 5/52
2. פרגולות מעץ גושני, בדרך כלל בנויה מחתך עץ גס, חתך הפרגולה הוא מ-100/100 ועד 300/300, קיימים 47 חתכים לבניית פרגולה מסוג זה, מומלץ להגיע למחסן עצים על מנת לקבל הדרכה ותוכנית להרכבת פרגולה.
3. פרגולות משילוב של עץ גושני וגג הצללה מעץ אורן, אפשר לשלב את שני החומרים יחד ולהרכיב פרגולה מיוחדת, ניתן לקבל הדרה במחסן עצים במושב זיתן.

כיסויים לפרגולות מעוצבות

כיסויים לפרגולה, קיימים מספר כיסויים לפרגולות:
1. פרגולה עם כיסוי במבוק,קיימים מספר כיסויים לפרגולה במבוק, אפשר לבחור כיסוי באתר שלנו תחת קטגוריה של במבוק.
2. פרגולה עם כיסוי רעף מסוג שינגלס, ניתן לראות דוגמאות של פרגולות באתר בגלריית תמונות.
3. פרגולה עם קירוי של רעפי חרס.
4. פרגולה עם כיסוי מסנטף בדרך כלל מכסים את הפרגולה בבמבוק לאחר מכן מניחים כיסוי פלסטיק כדי לשמור על העץ של הפרגולה.
5. שימור העץ של הפרגולה הוא פשוט וקל, אחת לשנתיים יש צורך לצבוע את העץ וכך הפרגולה תחזיק שנים רבות.

אצל א.צ. ג’רבי תוכלו גם לתכנן וגם לבנות פרגולה או פרגולות מעץ בשיטת עשה זאת בעצמך.

בניית פרגולות מעוצבות

אנו בחברת א.צ. ג’רבי מאמין שצריך לתת ללקוח פתרון מושלם אז לא מספיק שאנו נחתוך עצים עבור פרגולה לפי מידה אשר תספקו לנו אנו ניתן לכם את האפשרות להתקין את הפרגולה אצלכם בחצר או שקבלן פרגולות מטעמנו יגיע ויבנה לכם פרגולה בגינה בצורה מקצועית ואיכותית.

אין מה לעשות התקנת פרגולה כרוכה בידע ומקצועיות, אין לנו בעיה לשתף אתכם בידע הרחב שצברנו בתחום פרגולות אך עדיף שאיש מקצוע יבצע את ההתקנה של הפרגולה או לחלופין ילווה אותה.