פרגולות לגינה הן עולם רחב מלא באפשרויות רבות ובהחלטות שעליכם לקחת בטרם אתם ניגשים לבניית הפרגולה. עליכם להחליט על עיצוב הפרגולה, גודלה, המבנה שלה והעץ ממנו היא תיבנה. ישנו מגוון רחב של סוגי עצים מהם אפשר לבחור וההחלטה צריכה להיות משיקולים כאלה ואחרים. פרגולות מעץ גושני לגינה הן אחת מהאופציות הפופולאריות ביותר הקיימות בשוק הפרגולות. מדובר בסוג עץ המתאפיין בחוזק ובעמידות יוצאי דופן. בא.צ ג’רבי אנו ממליצים במיוחד על בניית פרגולות מעץ גושני לגינה ואנו מקפידים על עץ איכותי במיוחד ותכנון ועיצוב מוקפדים ומעודכנים.

פרגולות מעץ גושני לגינה

פרגולות מעץ גושני לגינה

פרגולות מעץ גושני לגינה יתרונות

כפי שציינו היתרון הבולט ביותר של העץ הגושני הוא החוזק והעמידות שלו. יתרון זה בא לידי ביטוי על אחת כמה וכמה כשמדובר על פרגולות שמוצבות בגינה. הסיבה לכך היא שהגינה חשופה לפגעי מזג אוויר כאלה ואחרים ולשחיקה רבה והעץ הגושני עומד איתן בכל אלו בצורה מובהקת. יתרון נוסף הוא יופיו המרהיב של העץ הגושני. מדובר בעץ בעל צבע עדין שמשווה לגינה מראה טבעי ואילו הפרגולות שמיוצרות בעץ זה משתלבות בצורה הרמונית בכל חצר או גינה.

פרגולות מעוצבות לגינה

פרגולות מעץ גושני לגינה מעניקות לכל גינה תחושה מעוצבת ויוקרתית. ביכולתן של פרגולות מסוג זה ליצור קו מעוצב מושקע במיוחד שנותן תחושה נעימה לכל היושבים בהן. אנחנו בא.צ ג’רבי כבר עוסקים שנים בבנייה ובתכנון של פרגולות ויש לנו מגוון עיצובים מרהיבים במיוחד. תחום הפרגולות הוא תחום שהולך ומתפתח בשנים האחרונות ולעיתים נדמה כי משקיעים בעיצובן אפילו יותר מאשר בעיצוב פנים הבית.

סוגי עצים לפרגולות

מעבר לעץ הגושני, ניתן לבנות פרגולות ממגוון סוגי עצים נוספים. הבחירה בסוג העץ צריכה להיות מושכלת ועליה להיות מותאמת לתנאי הגינה ולצרכי הלקוח. המומחים של א.צ ג’רבי יוכלו לשמוע את הצרכים שלכם ולייעץ לכם בבחירת העץ הנכון ביותר עבור הפרגולה שלכם. תוכלו למצוא אצלנו למשל עץ גושני מסוג פינגר קינג אותו אנו מייבאים מגרמניה לאחר בדיקות ותהליכי מיון קפדניים ביותר. כמו כן תמצאו אצלנו סוגי עצים רבים שיתאימו הן לפרגולות והן לשימושים אחרים כמו דקים, נדנדות עץ, בתי עץ לילדים ועוד.

מחכים לכם במחסן העצים – א.צ. ג’רבי