פרגולות עץ של א.צ ג’רבי

פרגולות עץ הינם הפרגולות הנפוצות והנוחות ביותר להקמה מבין כל סוגי הפרגולות. לפרגולת העץ יתרונות רבים מבחינת מבנה תחזוקה, עמידות ומראה וכן אפשרויות רבות מאוד לעיצוב. ניתן לבחור כל פרט בפרגולת עץ ולשנות אותו לפי הטעם האישי שלכם והדרישות של השטח מבחינת מבנה ומראה.

במנסרה של א.צ גרבי מתמחים בחיתוך עצים לפרגולות ובהתקנת פרגולות מסוגים שונים. הפרגולות של א.צ גרבי מותאמות באופו מושלם לצורכי הלקוח ולמקום ההתקנה. פרגולות עץ מתוכננות בשיתוף מלא עם הלקוח ומותקנות באופן יעיל ומקצועי וכמובן בטיחותי.

פרגולות מעץ – איכות ועיצוב נפגשים

פרגולות עץ בשילוב דקיםבניית הפרגולות אינה דבר פשוט. יש להקפיד על תהליכי התכנון, הבניה והביצוע. ישנם סגנונות מגוונים של בניית פרגולות עץ בהם נעשה שימוש בעצים שונים כגון עץ גושני, עץ אורן ועוד עצים איכותיים אשר משמשים לבניית פרגולות עץ איכותיות. לכל סוג של עץ יש יתרונות וחסרונות, דרישות תחזוקה ודרכי חיתוך והכנה המתאימים לו.

פרגולות העץ האיכותיות שלנו נמדדות במספר פרמטרים של איכות: אנו מתאימים את חומרי הגלם לייעודן של פרגולות מעץ ולמטרות שלהן, מקפידים על תכנון נכון שלהן אל מול תנאי השטח והמבנה ומתאימים את הסגנון והצבע לבית עצמו. סוגי העץ השונים שאנו מספקים במחסן העצים של א.צ גרבי משמשים לבניית פרגולות עץ ניתנים לצביעה או לשימוש בצבען הטבעי.

הצוות של א.צ גרבי בנייה ועיצוב מעץמתמחים בתכנון ובניית פרגולות מעץ, דקים מעץ, גדרות עץ, בתי עץ לילדים וכן מתמחים בעיצוב רהיטים מעץ מלא.

התקשרו עכשיו לא.צ ג’רבי והזמינו פרגולה איכותית ומעוצבת במחירים ללא תחרות – מושב זיתן 34