חוק בניית הפרגולה, רפורמת הפרגולות, פרגולות עשה זאת בעצמך
פרגולות מעץ, פרגולות עשה זאת בעצמך

פרגולות בשיטת עשה זאת בעצמך – מחסן עצים א.צ ג'רבי

במחסן עצים א.צ ג'רבי מציעים לכם לבנות פרגולה איכותית בגינה או במרפסת בשיטת עשה זאת בעצמךאנו נחתוך עברוכם את קורות העץ לבניית פרגולה על פי מידות שתספקונכין עבורכם את כל מוצרי הפרזול שדרושים לכם ואף נדריך אתכם כיצד להרכיב את הפרגולהכך תוכלו להוזיל משמעותית את עלויות הבניה של הפרגולה בגינה שלכם ולהינות מעצים איכותיים ועמידים במבחר גדולשירות אמין ומקצועי ופרגולה איכותי במחיר ללא תחרות.

פרגולות עשה זאת בעצמך – קונים ישירות מהיבואן

מחסן עצים א.צ ג'רבי מציע לכם לרכוש עצים איכותיים לפרגולות ישירות מהיבואן. אנו משווקים עצים לפרגולות מכל הסוגים – פרגולה מעץ אורן, פרגולות מעץ גושני, פרגולה בשילוב במבוק, סנטף ועוד. העצים שאנו מייבאים מגיעים ממיטב הספקים בעולם וכולם עוברים חיטוי ואיטום ומוכנים לשימוש עבור בניית פרגולות, דקים  וגדרות עץ.

איך לבנות פרגולה מעץ בשיטת עשה זאת בעצמך?

בואו אלינו למחסן עצים א.צ ג'רבי וצאו עם קיט מוכן לבניית פרגולה בהרכבה עצמית כולל חיתוך לפי מידה, צביעה והובלה – פשוט, קל ונוח! איך זה עובד? מה אתם צריכים לעשות? צלמו את איזור הכיסוי של הפרגולה משני הכיווני, אורך ורוחב. מדדו את גובה הפרגולה ובמידה והיא נשענת בחלקה על גדר זכרו למדוד גם את הגובה שלה, הדפיסו את התמונה ואת המידות ובואו אלינו למחסן עצים א.צ ג'רבי במושב זיתן. אנו נספק לכם את העץ לבניית הפרגולה כולל סנטף או במבוק, ברגים, פרזול וצבע ונכין את המשלוח עבורכם – כל שישאר לכם לעשות הוא להרכיב את הפרגולה.

לפרטים נוספים ולהזמנת פרגולות עשה זאת בעצמך התקשרו עכשיו –  08-920-80-10

מעוניינים בפרגולה לגינה? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

[wpcaptcha]