בניית פרגולה, רפורמת הפרגולות, פרגולות עשה זאת בעצמך
פרגולות מעץ, פרגולה עשה זאת בעצמך, בניית פרגולה

פרגולות בשיטת עשה זאת בעצמך – מחסן עצים א.צ גרבי

במחסן עצים א.צ גרבי מציעים לכם לבנות פרגולה איכותית בגינה או במרפסת בשיטת עשה זאת בעצמךאנו נחתוך עברוכם את קורות העץ לבניית פרגולה על פי מידות שתספקונכין עבורכם את כל מוצרי הפרזול שדרושים לכם ואף נדריך אתכם כיצד להרכיב את הפרגולהכך תוכלו להוזיל משמעותית את עלויות הבניה של הפרגולה בגינה שלכם ולהינות מעצים איכותיים ועמידים במבחר גדולשירות אמין ומקצועי ופרגולה איכותי במחיר ללא תחרות.

בניית פרגולה עשה זאת בעצמך – קונים ישירות מהיבואן

מחסן עצים א.צ גרבי מציע לכם לרכוש עצים איכותיים לפרגולות ישירות מהיבואן. אנו משווקים עצים לפרגולות מכל הסוגים – פרגולה מעץ אורן, פרגולות מעץ גושני, פרגולה בשילוב במבוק, סנטף ועוד. העצים שאנו מייבאים מגיעים ממיטב הספקים בעולם וכולם עוברים חיטוי ואיטום ומוכנים לשימוש עבור בניית פרגולות, דקים  וגדרות עץ.

איך לבנות פרגולה מעץ בשיטת עשה זאת בעצמך?

בואו אלינו למחסן עצים א.צ גרבי וצאו עם קיט מוכן בניית פרגולה בהרכבה עצמית כולל חיתוך לפי מידה, צביעה והובלה – פשוט, קל ונוח! איך זה עובד? מה אתם צריכים לעשות? צלמו את איזור הכיסוי של הפרגולה משני הכיווני, אורך ורוחב. מדדו את גובה הפרגולה ובמידה והיא נשענת בחלקה על גדר זכרו למדוד גם את הגובה שלה, הדפיסו את התמונה ואת המידות ובואו אלינו למחסן עצים א.צ גרבי במושב זיתן. אנו נספק לכם את העץ לבניית הפרגולה כולל סנטף או במבוק, ברגים, פרזול וצבע ונכין את המשלוח עבורכם – כל שישאר לכם לעשות הוא להרכיב את הפרגולה.

לפרטים נוספים ולהזמנת בניית פרגולה עשה זאת בעצמך התקשרו עכשיו!

מעוניינים בפרגולה לגינה? מהיבואן לצרכן