פרגולות הן פתרון מצוין לימי הקיץ והחורף. מעבר למראה המדהים שהן יוצרות בגינה, במרפסת או על הגג, לפרגולות יש מגוון גדול יתרונות. כאשר מזג האוויר חם, אתם נהנים מצל ומהאוויר הפתוח ללא שמש ישירה. כאשר מזג האוויר קר וגשום, אתם נהנים מהגנה מפני הגשם תוך צפייה בנפלאות מזג האוויר. פרגולות עץ מגיעות במגוון סוגים ועיצובים. פרגולות קינג לדוגמה מעניקות לכם גם הגנה וגם תחושת פרטיות.

פרגולות קינג עם אורית

אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ, אוהבים לפנק ולהפתיע את לקוחותינו. במיוחד לקיץ הכנו עבורכם קיט מוכן להתקנת פרגולה בשיטת עשה זאת בעצמך. מתוך מבחר פרגולות עץ שאנו מספקים, פרגולות קינג הן מהאיכותיות והמרהיבות ביותר שיש. המודל הוא פשוט. אתם שולחים לנו מידות מדויקות של הפרגולה שאתם צריכים. אנחנו חותכים ומכינים עבורכם את הערכה להתקנה. הקיט כולל את כל מה שנחוץ לכם להתקנת הפרגולה אצלכם בבית. במידה ותרצו, ניתן להזמין התקנה מהצוותים של א. צ. ג’רבי והפרגולה תהיה מותקנת בביתכם תוך 7 ימי עסקים. הגינה שלכם צריכה פרגולה קינג? אורית כבר בדרך אליכם עם הפרגולה והצוות.

פרגולות עץ מבית א. צ. ג’רבי

פרגולות הן פריט עיצובי מרהיב בגינה, במרפסת הבית או במרפסת הגג. הן משמשות להגנה מפני שמש ישירה, לכלוך ונזילת מים. ניתן למצוא להן מגוון גדול של שימושים פרקטיים כגון: מרחב לאירוח. ניתן למקם תחתן מערכות ישיבה נוחות. על קורות הפרגולה ניתן להתקין גופי תאורה. רמקולים ולחבר אליהם מערכת שמע. על גג הפרגולה ניתן לחבר מאוורר תקרה גדול אשר יספק אוויר קר ותאורה נוספת. כל אלה הם רק חלק ממה שאפשר להפיק מהתקנת פרגולה. אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מספקים מבחר גדול של פרגולות לבחירתכם בשילוב עם חומרי גלם שונים כגון מתכת ורעפים. היתרון שלנו כיבואני עצים הוא היכולת שלנו להציע ללקוחות שלנו מבחר פרגולות העשויות מסוגי עץ שונים כגון: עץ גושני, עץ אורן ועוד. פרגולות קינג הן דגם איכותי המגיעות אליכם כקיט מוכן להתקנה פשוטה וקלה.

נשמח לענות על כל שאלה, מלאו את הפרטים בטופס ונציג מטעמינו יצור עמכם קשר