פרגולות תלויות

פרגולה תלויה

פרגולות לתליה

פרגולות תלויות הן פרגולות מתוחכמות ומיוחדות. מדובר בפרגולות מתקדמות, שניתן לחבר לקיר ולא נעשה שימוש בעמודים גדולים שתופסים מקום. ניתן להתקין פרגולות מסוג זה במגוון רחב של מבנים וגינות, כאשר הן מתאימות במיוחד למקומות קטנים, בשל המקום שהן חוסכות.  על מנת לבצע התקנה של פרגולה מסוג זה, יש להיעזר באיש מקצוע מקצועי ואמין.

התקנת פרגולת תלויה

פרגולות תלויות הן המומחיות שלנו בא.צ ג’רבי. שנים רבות של נסיון ופעילות בתחום הביאו אותנו לרמת מקצועיות גדולה ביותר, שמאפשרת לנו לעצב ולתכנן פרגולות גם למקומות מורכבים ומאתגרים במיוחד. אנחנו מקפידים על שימוש בחומרים עמידים ואיכותיים במיוחד. אצלנו בא.צ ג’רבי תמצאו מגוון ציוד פרזול לפרגולות שיאפשר לכם להתקין את הפרגולה החזקה והעמידה ביותר.

פרגולות לחללים קטנים

לפרגולות תלויות יש יתרון גדול מאוד ומשמעותי: חסכון רב במקום. העובדה שלא נעשה שימוש בעמודים מאפשרת לנצל בצורה טובה הרבה יותר את החלל. דבר זה אומר, שניתן להתקין את הפרגולות הללו גם בחללים קטנים במיוחד. אנחנו בא.צ ג’רבי נשמח לתת לכם ייעוץ אמין ומקצועי לגבי  פרגולה המיועדת לחללים קטנים, ונפרוס בפניכם את מגוון האפשרויות הקיימות.

פרגולות מעוצבות

פרגולות תלויות נחשבות למעוצבות ויפות במיוחד. אפשר לבחור בין מגוון רחב של חומרים לפי טעמכם האישי והעדפותיכם. ניתן לבנות אותן במגוון עיצובים מתקדמים ומעודכנים וליצור לגינה מראה טבעי ויפהפה. בא.צ ג’רבי תמצאו פרגולות מעוצבות במגוון רחב של סגנונות ודגמים. העיצובים שלנו נקיים ומוקפדים ומתאימים את עצמם בצורה מושלמת לחלל בו הן מותקנות. ניתן להתקין גם פרגולות לבתי קפה וכך ליצור חללים מעוצבים תוך הגדלת שטח הישיבה של המקום ופתרון הצללה מעולה עבור הלקוחות והעובדים.

    רוצים פרגולה חלומית לגינה? השאירו פרטים ומעצב נוף יחזור אליכם

    Made with
    GS ❤
    >