פרגולות הצללה

פרגולות הצללה

מכירים את הרגע הזה שהקפה כבר מוכן, נטרלתם את כל מה שמפריע, ואתם פנויים לישיבה שלווה ורגועה בגינה? הרגע המיוחד והנדיר הזה יכול בקלות רבה להיהרס ללא פתרון הצללה ראוי. השמש הישראלית אמנם אהובה עלינו כל-כך, אך לא פעם היא עלולה להפריע ולבטל תכניות. אז מה עושים? דואגים שתהיה פרגולת הצללה מעולה שתהפוך את הישיבה בגינה לחוויה מושלמת. חברת א.צ ג’רבי מתמחה בתכנון ובניית פרגולות הצללה מחומרי הגלם האיכותיים ביותר תוך הקפדה ניכרת על עיצוב. פרגולות ההצללה שלנו מתוכננות כך שלמרות חסימת קרני השמש, עדיין תתאפשר זרימת אוויר נעים. זה אומר שהישיבה בגינה תהיה נעימה במיוחד ותתאפשר במשך שעות רבות ביום.

פרגולות הצללה מעץ איכותי, חזק ועמיד

אנחנו בא.צ ג’רבי מאמינים כי פרגולות צריכות להישמר למשך שנים רבות וארוכות, זמן שמכבד את ההוצאה הכספית שלכם ואת השקעתכם. בדיוק בגלל זה אנחנו מקפידים לעשות שימוש בעץ חזק, עמיד ואיכותי. חומרי הגלם שלנו הם מהשורה הראשונה ונועדו כדי לשמש אתכם בהנאה למשך זמן רב. בנוסף לאיכות חומרי הגלם, אנחנו מאמינים כי פרגולות עץ הן רהיט לכל דבר. הכוונה היא שעליהן להיות מעוצבות למשעי ולהוסיף הרבה יופי למראה הגינה כולה.

פרגולה לגינה חשופה לשמש

פרגולות הצללה מתאימות במיוחד לגינות החשופות לשמש. הן מעניקות פתרון הצללה ראוי ואיכותי שיאפשר לכם לשבת בנעימים, אפילו בגינה שנתונה לקרני שמש קופחות במיוחד. פרגולות ההצללה של א.צ ג’רבי מתוכננות בצורה מקצועית וחכמה כך שהן חוסמות בצורה מצוינת את קרני השמש ויוצרת צל גדול ונעים. אנחנו מקפידים מצד אחד על עיצובים ברמה גבוהה ומהצד השני על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. תכנון פרגולה נכון יוצרת את פרגולת הצללה מושלמת שתהפכוך את הגינה שלכם לחלומית במיוחד.

פרגולות עץ מעוצבות

פעם כדי ליצור פתרון הצללה לגינה היו משתמשים בחתיכת בד או כמה ענפים שהיו זמינים באותו רגע. הפתרונות המאולתרים האלה היו יוצרים צל, אך מכערים בצורה ניכרת את הגינה. פרגולות ההצללה של א.צ ג’רבי משתלבות בצורה מושלמת במראה הגינה. ניתן להתאים את העיצוב לגינה כך שהם יתמזגו בצורה הרמונית מושלמת. אנחנו רואים בפרגולה אלמנט עיצובי לכל דבר, ולכן אנחנו משקיעים מחשבה רבה בתכנון שלה.

Made with
GS ❤
>