תפקידה של פרגולה היא לתת פתרון הצללה נעים ונוח. ההגנה מפני קרני השמש הישירות והחמות מאפשרת לשבת וליהנות מאוויר נעים. פרגולת עץ מתאימה להתקנה בגינות פרטיות, גינות ציבוריות, גני משחקי לילדים, מרפסות ומרפסות גג. לאט לאט אנו רואים כיצד הפכה פרגולת עץ מפריט שימושי לפריט עיצובי מרהיב. כאשר משלבים פרגולה מעץ עם אלמנטים נוספים כגון: במבוקים, מתכת או רעפים, אנו מקבלים פרגולות מעץ מיוחדות ומרהיבות.

פרגולה מעץ

כל השימושים של פרגולת עץ

כשרוצים ליהנות מרוח נעימה ואוויר טוב בחוץ, מיד מחפשים מוקם מוצל. השמש מחממת מאוד וקרני השמש הישירות מזיקות למי שחשוף אליהן. הטמפרטורה תחת מקום עם צל נמוכה בהרבה מהטמפרטורה במקום לא מוצל. לכן, פרגולת עץ מהווה פתרון יעיל ונוח לבעיית השמש הישירה. אנו רואים מגוון גדול ורחב של שימושים בפרגולות מעץ. פרגולות מסייעות להצללה, מגנות מפני לכלוך ומי גשם ומהוות פריט עיצובי וסביבתי יפהפה. העץ עצמו, על כל סוגיו, משתלב בצורה הרמונית עם הסביבה החיצונית ומתמזג ישירות עם הטבע. ניתן להתקין פרגולות ממגוון סוגי עצים כגון עץ גושני ועץ אורן. כל אחד מסוגי העצמים הללו עובר חיטוי, ניסור למידה התאימה וצביעה במידת הצורך.

    פרגולות מעץ לעיצוב הגינה

    אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ לעיצוב הבית והגינה. כיבואני עץ גדולים, וכבעלי מחסן עצים גדול, אנו יכולים לספק לכם כל פרגולה שתרצו ובהתאמה אישית. השאירו פרטים בטופס מעל ונציג בטעמינו יצור עמכם קשר. כאשר אנו חושבים על הקמת גינה יפה או שדרוג גינה קיימת, פרגולה מעץ היא אחד האלמנטים החשובים. מעצבי הנוף של א.צ. ג’רבי ישמחו לתת לכם ייעוץ ושירות בבחירת סוג העץ וגודל הפרגולה המתאימה לגינה שלכם. אנו עובדים הן עם הלקוח הפרטי והן עם הלקוח המוסדי. אם אתם רשות מקומית המעוניינת לעצב גני משחקים או פארקים לרווחת התושבים, הכניסו לתכנון כמה פרגולות עץ איכותיות. אצלנו תוכלו למצוא מגוון מוצרים לעיצוב גינה מרהיבה: דקים, דשא סינטטי, גדר עץ יפה, אדני רכבת, במבוקים ועוד. בואו לאולם התצוגה שלנו במושב זיתן, משק 34 ותוכלו להרכיב לעצמכם את גינת החלומות.