העץ הוא חומר גלם מדהים ביופיו אשר משתלב כמעט עם כל דבר. גם בתהליך הבנייה וגם בשלב עיצוב הבית אנו עושים שימוש בקורות עץ. לעץ תפקיד משמעותי בתהליך בניית הבית. גם בתחום העיצוב המתייחס הן לעיצוב פנים והן לעיצוב חוץ, אנו רואים נוכחות מרשימה של קורות עץ. העץ על כל המגוון הרחב של סוגיו, משמש למטרות שונות ומהווה חומר גלם מדהים וזמין עבור קבלנים ומעצבים.

פרגולה, פרגולות, פרגולה מעץ, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, מחסן עצים א.צ ג'רבי - מגשימים חלומות מעץ
פרגולות, פרגולה, פרגולות מעץ, פרגולות עץ, פרגולה מעץ, פרגולת עץ, מבחר פרגולות עץ במחסן עצים א.צ ג'רבי

קורות עץ לפרגולות עץ

פרגולות מעץ הן רהיט מעוצב בגינה. מעבר לעיצוב ולמראה היפה שהן יוצרות בגינה, הן שימושיות מאוד. רבים מתקינים פרגולת עץ בגינה שלהם במטרה לשמש מקום מפגש ואירוח. תחת הפרגולה ניתן למקם ריהוט גינה מפנק ונוח ובכך לאפשר לעצמכם מקום להתרווח ולנוח בו. פרגולות מעץ העשויות קורות עץ חזקות ואיכותיות יכולות להיות מקום של פינוק אמתי. מעבר לריהוט הנוח, יש המתקינים תאורה, רמקולים, מערכת אוורור, מערכות שמע ואפילו טלוויזיה. עכשיו, בתקופה בו משודר טורניר גביע העולם בכדורגל, ניתן ליהנות מצפייה במשחק בגינה הפרטית שלכם וליהנות מאוויר בחוץ. לפרגולה יתרונות רבים כאשר הן מורכבות מקורות עץ חזקות היכולות לשאת משקל רב עליהן. חשוב לוודא כי אתם מזמינים חומרי גלם מספק אמין המעניק לכם ייעוץ והדרכה מקצועית בשימוש ובהתקנה העצמית.

מחסן העצים של א. צ. ג’רבי

אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מייבאים עצים ממקומות שונים בעולם. בכל שנה אנו מחפשים אחר חידושים בתחום ודואגים להביא למחסן העצים שלנו את הטב ביותר. אנו עובדים עם קבלנים גדולים ומספקים קורות עץ גם ללקוח הפרטי. באולם התצוגה שלנו במושב זיתן, משק 34 תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים אותם ניתן לבנות מקורות עץ. אנו רואים עיצובים עם קורות מעץ בבניה בתוך בתים, בצימרים ועוד. המראה הטבעי של עץ חשוף בין קירות הבית משרה עצמה ויציבות למבנה. אנו ממליצים לכם להגיע ולהכיר את האיכויות של מחסן העצים של א. צ. ג’רבי. מבין סוגי העצים במחסן שלנו תוכלו למצוא גם עץ לבן שהוא עץ מאוד מבוקש בקרב מעצבי הפנים לעיצוב חללים מיוחדים.

למידע נוסף, מלאו את הפרטים בטופס מטה