שולחן מעץ טבעי, ריהוט מעץ טבעי, ריהוט עץ, שולחן עץ מלא
דק סידר במחירי יבואן, מחסן העצים של א.צ ג'רבי
שולחן מעץ טבעי, ריהוט מעץ טבעי, ריהוט עץ, שולחן עץ מלא

א.צ. ג’רבי – מגשימים חלומות מעץ טבעי

חושבים על רהיט או פריט נוי מעץ טבעי שהייתם רוצים לשלב בבית או בגינה הפרטית? רהיט מעוצב וייחודי – כזה שאין לאף אחד? מנסרת העצים של חברת א.צ ג’רבי מגשימה חלומות מעץ לכל המעוניין לשדרג את ביתו עם ריהוט מעץ טבעי.

במחסן עצים א.צ. ג’רבי אפשר למצוא מבחר פירטי ריהוט מעץ טבעי: שולחנות בר, שולחנות קפה, ספסלים, כיסאות, אדניות מעץ, פינות זולה, ארונות יין, מטבחים לגינה ועוד.

א.צ. ג’רבי מבצעת עבודות בעץ בהתאמה אישית. רוצים שולחן מעץ מלא לסלון? מחפשים הדומים מבולי עץ במראה אותנטי במיוחד? מבחר סוגי עצים עומדים לרשותכם על מנת שתוכלו לבחור את סוג העץ והטקסטורה המועדפים עליכם. צוות הנגרים המקצועי מייצר כל רהיט בעיצוב מרשים וחד פעמי שלא ניתן לחיקוי.

יתרונות של ריהוט מעץ טבעי

לפריטי ריהוט העשויים מעץ טבעי ישנם יתרונות מובהקים על פני ריהוט מחומרי גלם אחרים.

איכות – ריהוט מעץ טבעי נחשב לאחד מסוגי הריהוט האיכותיים, היוקרתיים והעמידים ביותר לאורך שנים (לא במקרה אפשר למצוא בבתים רבים פירטי ריהוט מעץ מלא, אשר עברו במשפחה מדור לדור במשך שנים וממשיכים לשרת נאמנה את בעליהם הנוכחיים). ריהוט מעץ טבעי יציב, שומר על הגימור שלו לתקופה ארוכה וכמעט ואינו דורש טיפול תקופתי (תלוי לרוב בסוג העץ ממנו נבנה הריהוט).

אסתטיקה – ריהוט מעץ טבעי מתאים לכל בית ומשתלב בהרמוניות בגינות וחצרות מכל סוג. יש משהו במראה של מוצרי ריהוט אלו שמשרה אווירה נינוחה של ביתיות, והמרקם של העץ הטבעי מתאים לכל סגנון עיצובי כך שרהיטים אלו נראים מצוין גם לצד ריהוט בעיצוב מודרני ועכשווי וגם לצד ריהוט מחומרי גלם אחרים (מתכת, פלסטיק ועוד).

בקרו במחסן עצים של א.צ. ג’רבי. לפרטים חייגו אלינו!