תכנון עיצוב והקמת גינות עם תו איכות של א.צ. ג’רבי

ברוכים הבאים לגינת החלומות, אתם בדרך להגשמת חלום

לפני שאתם מתחילים פרוייקט של הקמת גינה או שדרוג גינה, אנו מזמינים אתכם לצלם את השטח של גינתכם מכיוונים שונים ולהגיע כמה שיותר מהר לאולם התצוגה במושב זיתן משק 34, כאן תפגשו את צוות היועצים שלנו שיציגו בפניכם 2 אופציות רכישה עיקריות: הראשונה, הזמנת כל מה שצריך, דקים פרגולות, במבוקים, גדרות, דשא סינטטי ועוד, חתוך ארוז ומסופק עד הבית והכל במחיר הכי אטרקטיבי שיש אך ישנה האופציה השנייה, חוויית קניה שלא חוויתם מעולם, אנו נעצב ונתכנן עבורכם את גינת החלומות, נחתוך את כל החומרים ונגיע אליכם הביתה ונתקין את הדקים, פרגולות, דשא סינטטי, ומשטחי העץ השונים ונגשים עבורכם את גינת החלומות במחיר אטרקטיבי. אין צורך לרדוף יותר אחרי בעלי מקצוע, אנו דואגים להכל, חיתוך העצים, הקצעה, צביעה, פרזול, התקנת הדשא סינטטי והגדרות מעץ בשילוב במבוק איכותי, הכל מלאכת אומן, אז תבחרו את אחת האופציות העיקר שבחרתם ג’רבי מגשימים חלומות מעץ.

עיצוב גינות
הקמת גינות
התקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי בגינת החלומות

א.צ. ג’רבי יבואני דשא סינטטי, כרגיל אנו משווקים דשא סינטטי ישירות לצרכן ללא פערי תיווך ובמחירים מפתיעים. חדש!!!! מעתה ניתן לצם את סביבת הגינה, להגיע למושב זיתן משק 34 ולהינות מאולם תצוגה מדהים, תוכלו לשבת ולתכנן את הגינה עם צוות היועצים שלנו, אנו נשרטט את הדשא בגינה וניגש מיד למלאכת התקנת דשא סינטטי בגינה, חוויית קניה מדהימה בדרך לגינת החלומות, הכל במחיר ללא תחרות

דקים מעץ אורן

התקנת דקים בגינת החלומות

א.צ. ג’רבי מספקת עבורכם מספר אפשרויות רכישה, האחת כמו תמיד, הזמנת דקים לגינה, חיתוך ואספקה עד הבית, חדש!!!! צלמו את שטח הגינה ובואו למושב זיתן משק 34, אנו נתכנן ונעצב את הדקים וסביבת הגינה כך שתקבלו מוצר ברמה חלומית, נגיע אל ביתכם נתקין את הדק לשביעות רצונכם ונגשים לכם גינת חלומות במחיר ללא תחרות.

גדרות מעץ

גדרות מעץ לגינת החלומות

א.צ. ג’רבי יבואני עצים מהיבואן לצרכן, לרשותכם עומדות שתי אפשרויות לרכישת גדרות מעץ, האחת כרגיל להזמין עץ חתוך לפי מידה והגדר בדרך אליכם, ניתן גם לצלם את השטח ולבוא אל מושב זיתן משק 34 ולהינות מאולם תצוגה מדהים עם צוות יועצים שיעזור לכם לתכנן את הגדר, סוג העץ, חתכים ואף ישלח צוות התקנה להגשמת גינת החלומות, הכל במחיר ללא תחרות.

פרגולות במחסן העצים של א.צ ג'רבי

הקמת גינות עם פרגולות מעץ

א.צ. ג’רבי מזמינים אתכם לבנות פרגולה מעץ בשתי צורות: האחת לבוא עם צילום השטח, אנו נתכנן את הפרגולה עבורכם, נחתוך את העצים ונצבע, נכין עבורכם קיט מושלם להרכבה עצמית, האופציה השנייה מקרבת אתכם יותר לגינת החלומות ומייצרת חוויית קניה בלתי רגילה, בואו לאולם התצוגה במושב זיתן משק 34 וצוות היועצים שלנו יתכננו עבורכם את פרגולת החלומות, נייצר את הפרגולה אצלנו במחסן העצים, נגיע להתקנה מהירה ומקצועית כך שבסוף היום תיהנו מפרגולה מדהימה בגינת החלומות.

אדני רכבת

אדני רכבת בגינת החלומות

א.צ. ג’רבי מייבאים אדני רכבת מהיבואן לצרכן במחיר ללא תחרות, חדש!!!!! בואו לאולם התצוגה עם צילום של השטח וצוות היועצים שלנו יעצב עבורכם את גינת החלומות בשילוב אדני רכבת . צוות המתקינים שלנו יבוא לביתכם עם אדני רכבת להתקנה בגינה ויגשים לכם את גינת החלומות, אז אנו ממתינים לכם במושב זיתן משק 34, הקפה עלינו

עיצוב ע"י במבוק

במבוק לגינת החלומות

א.צ. ג’רבי יבואני במבוק במחירים הטובים בישראל, ניתן לבוא ולהזמין במבוקים במגוון רחב של עוביים ומידות והבמבוק בדרך אליכם, אך ניתן לחוות חוויה בלתי רגילה באולם התצוגה במושב זיתן משק 34, בואו עם תמונות של שטח הגינה ואנו עם צוות היועצים שלנו נתפור עבורכם תכנון מדהים של גינת החלומות, ניגש אליכם ונתקין את הבמבוק בשיטות הכי מתקדמות ובמחיר ללא תחרות.

אז לפני שמחליטים על עיצוב גינה או שיפוץ גינה אל תשכחו להתקשר לא.צ. ג’רבי, כי אצלנו תוכלו להנות מכל המוצרים תחת קורת גג אחד ועוד ישירות מהיבואן, תכנון גינות, עיצוב גינות, עיצוב פרגולות לגינה, עיצוב דקים, תכנון גדרות מעץ לגינה, תכנון אדני רכבת, תכנון והתקנת דשא סינטטי לגינה, גינות מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר עם תו איכות של א.צ. ג’רבי, מחכים לכם באולם התצוגה, משק 34 מושב זיתן

Made with
GS ❤
>