תכנון פרגולות

במחסן עצים א.צ. ג’רבי מציעים לכם תכנון פרגולות על ידי צוות מקצועי ואיכותי. מעוניינים לבנות פרגולה מעוצבת בגינה? מתכננים פרגולה להצללה בחצר? שירות עיצוב ותכנון פרגולות מתאים במיוחד בשבילכם.

תכנון פרגולות ב-5 שלבים

תכנון פרגולות, תכנון ועיצוב פרגולות

תהליך תכנון פרגולות אצל א.צ. ג’רבי נעשה בחמישה שלבים, אשר בסיומם יוצא הלקוח עם קיט מוכן להרכבת פרגולה בגינה או בבית העסק.

להלן שלבי התהליך:

שלב 1: צילום – מצלמים את האזור שיועד להתקנת הפרגולה.

שלב 2: מדידת רוחב – מודדים את הרוחב הרצוי של אזור כיסוי הפרגולה.

שלב 3: מדידת גובה – מודדים את הגובה הרצוי של אזור הכיסוי. במידה וישנה חומה שעליה תישען הפרגולה חובה למדוד גם את גובה החומה.

שלב 4: מדידת עומק – מודדים את עומק אזור הכיסוי של הפרגולה.

שלב 5: ריכוז נתונים וביקור באולם התצוגה – מדפיסים את התמונה, מבצעים רישום מדויק של המידות שנלקחו ומגיעים אל אולם התצוגה של חברת א.צ. ג’רבי שבמושב זיתן. א.צ. ג’רבי מכינים עבורכם קיט מוכן של פרגולה להרכבה עצמית – קיט שהורכב בהתאם למידות והפרמטרים שמסרתם.

עיצוב פרגולות

תכנון פרגולות – פרמטרים נוספים

בזכות רמת המקצועיות הגבוהה של א.צ. ג’רבי ויכולותיה המרשימות ברמה טכנולוגית, תהליך תכנון פרגולות הפך לתהליך שגרתי ופשוט. עם זאת, בשביל לקבל מוצר כלבבכם, פרט לפרטים הטכניים בשלבי התכנון, כדאי להתייחס למספר פרמטרים נוספים:

חומרי גלם: ישנו מלאי של סוגי עץ וחומרי גלם נוספים שיכולים לשמש אתכם בבניית פרגולה. בין העצים הנפוצים לבניית פרגולות נמנים: עץ אורן, עץ גושני, עץ רב שכבתי, עץ המלוק, עץ דאגלס פיר. לכל עץ יש את הטקסטורה והמרקם שמאפיינים אותו, לכן כדאי להתייחס למידת קשיחות, עמידות בתנאיי מזג אוויר, צבע העץ ופרמטרים נוספים עליהם ניתן לקבל הסבר מפורט באולם התצוגה של החברה. פרט לכך, ייתכן כי בנוסף לעץ תרצו לשלב בתוך המבנה חומרי גלם נוספים, כגון זכוכית או מתכת – נתון לשיקול דעתכם האישית.

עיצוב: תהליך תכנון פרגולות אינו מושלם ללא בחירת עיצוב. עובי קורות ושילובן במבנה הפרגולה מבדיל ומייחד פרגולה אחת ממשניה. קיימות פרגולות בעלות חתכים עדינים ודקים, פרגולות המתאפיינות בחתך מאסיבי של קורות העץ ופרגולות המשלבות משחק בין מספר סוגי עץ.

הצללת פרגולהבהתאם לשימוש העתידי בפרגולה כדאי להחליט על אופן הצללה מיטבי עבורה. ראשית, יש להחליט האם נדרשת הצללה מלאה או חלקית. הצללה מלאה תמנע כניסת מי גשם, בעוד שהצללה חלקית, כשמה כן היא, תספק הגנה חלקית בלבד, אך עם זאת, תאפשר ליהנות מקרני שמש החודרים מבעדה בקיץ. רעפים, במבוק, סנטפים – נמנים עם סוגי ההצללה הפופולאריים לפרגולות.

תקציב: תקציב מוגבל עשוי להוות מגבלה בתהליך תכנון פרגולות, אך גם במחירים נמוכים ניתן לצאת ממחסן עצים א.צ. ג’רבי עם פרגולות איכותיות ועמידות לאורך זמן.

בנוגע לשלל ההיבטים הנ”ל ניתן להיוועץ במומחים בתחום העץ במחסן עצים של א.צ. ג’רבי. כך תהליך תכנון פרגולות יהיה קצר, ענייני ואפקטיבי שבסופו תצאו מכאן עם פרגולה מעוצבת ומרשימה.