פתרונות אחסון לבית

אין זה משנה עד כמה הבית גדול או קטן, מעולם לא יהיו בו יותר מידיי שטחי אחסון. מחסנים פנימיים, חדרי ארונות או מחסנים לגינה, כולם תמיד עמוסים עד אפס מקום. הדחיסות והלכלוך שבמחסנים, מרתיעים אותנו מנבירה בין החפצים ואיתור הפריט הנחוץ לנו. במקום לבלות שעות באיתור רהיט ישן, ספר או מכשיר חשמל באחד המחסנים, אנו מוצאים עצמנו רוכשים אחד חדש לחלוטין. אין כל ספק כי מדובר בהוצאה כספית מיותרת. שמרנו את הפריטים הישנים במחסן בכדי למנוע רכישת חדשים בבוא הצורך. לו רק נהפוך את המחסנים לנגישים, נקיים ובעיקר מסודרים, נוכל גם לעשות בהם שימוש יעיל ותכוף יותר.

איך בוחרים מחסנים לגינה מעץ?

mahsan_legina_1-300x291 מחסנים לגינה מעץ – הבחירה הדקורטיבית

אם יש ברשותכם חצר או מרפסת, אפשר להשתמש בהם כשטח אחסון. רבים נוהגים להתקין מחסן מעץ במרפסת, מתוך מטרה לאחסן בו רהיטי גן, ציוד גננות, צעצועים ושאר פריטים נחוצים יותר או פחות. כאשר בוחרים מחסן גינה מעץ, חשוב לבחון את עמידות חומרי הגלם בפני תנאי מזג האוויר. מבנה האחסון הזה מתבקש לעמוד איתן אל מול סופות גשמים, רוחות, קור עז ושרב כבד. לא כל סוגי המחסנים מסוגלים לעמוד במשימה בכבוד. שימו לב לאיכות המוצר ובדקו היטב האם הוא אטום לחדירת מים והאם הוא מתאים לצרכים שלכם.

בחירת מחסנים לגינה מעץ

אלו שמחפשים מוצר איכותי ועמיד לטווח הארוך, בוחרים מחסן לגינה מעץ מלא. התכונות הטובות של העץ המלא, הופכות אותו לבחירה האולטימטיבית לעיצוב הבית. חשוב לציין כי מחסנים לגינה מעץ אפשר גם להפוך לחדר נוסף בגינה או פינת אירוח. מחסני עץ גדולים, המשלבים חלונות, דלת וריצוף נוח, יוכלו לשמש כפינת משחקים או מתחם פרטי לבילוי בעבור בני נוער או סטודנט שנשאר לגור בבית ההורים. מחסנים לגינה מעץ התפתחו עם השנים, והחדישים בתחום הם בתי עץ מהודרים לכל דבר.

אצל א.צ ג'רבי תוכלו למצוא מחסנים לגינה מעץ – מבחר דוגמאות

ראשית נציין כי חומרי הגלם והמחסנים, מיובאים לישראל בייבוא מיוחד, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ובטיחות. את המחסנים תמצאו בגדלים סטנדרטיים, כאשר ישנה גם אפשרות להזמנות מיוחדות בהתאם למידות אישיות.

  1. מחסן עץ לגינה סטנדרטי, עשוי עץ מלא 2.5 מטר x 2.5 מטר.
  2. מחסן 3 מטר X 3 מטר, מחסן גדול, אידאלי לאחסון ריהוט הגן בחודשי החורף.
  3. מחסן קטן יותר, מתאים לגינות קטנות או מרפסות, 2 מטר X2 מטר.