לאחרונה נהיה טרנד חזק והוא בניית פרגולה מעץ בשיטת DIY “עשה זאת בעצמך”.  יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש עצים מן מחסן עצים ולבנות בכוחות עצמם את הפרגולה. הסיבה לכך היא חסכון אדיר בהוצאות עבור התקנה וגם תחושה טובה לאור ההצלחה בבניית מוצר כה משמעותי בגינה. אם גם אתם רוצים לבנות את הפרגולה שלכם, קבלו מאתנו 3 טיפים לבניית פרגולה.

3 טיפים לבניית פרגולה – כיצד תבנו את הפרגולה בצורה מושלמת

קחו מידות בצורה מדויקת – רגע לקיחת המידות הוא רגע קריטי ביותר, המידה שתגדירו תכריע את המידה של העצים ולכן חשוב מאוד שתבצעו את מדידת השטח בצורה מדויקת.

רכישה ממחסן עצים ברמה גבוהה – הדבר החשוב ביותר בפרגולה מעץ הוא העצים ולכן חשוב שתבחרו במחסן עצים, שמחזיק בסחורה מטופלת ואיכותית. מחסני עצים ברמה גבוהה בלבד, מחזיקים במנסרות עצים מתקדמות. כך שתוכלו לקבל את העצים חתוכים, מלוטשים, צבועים ומוכנים להתקנה כפי שצריך.

שימוש במוצרי פרזול מתאימים – כדי לחבר את הפרגולה יש להשתמש מוצרי פרזול ייעודיים להתקנת פרגולה. האופציה הראשונה היא לרכוש בכוחות עצמכם, אך אם אין לכם מספיק ידע וניסיון, זהו לא הפתרון האידיאלי. האופציה השנייה היא לרכוש את העצים של הפרגולה יחד עם מוצרי פרזול, ישירות ממחסן העצים ממנו אתם מבצעים את הרכישה. לכן כאשר אתם פונים אל מחסן עצים כדי לבנות פרגולה, שאלו לפני כן, האם העצים מגיעים עם מוצרי פרזול ייעודיים לשם התקנת פרגולה DIY.

ואלה הם 3 טיפים לבניית פרגולה, טיפים חשובים ביותר, שיסייעו לכם בהתקנת פרגולה DIY. ואם אתם מחפשים מקום שיאפשר לכם לקבל את כל הדברים הנחוצים להתקנה מושלמת כפי שהמלצנו, תוכלו למצוא את הכול במחסן העצים של AZGERBI: עצים חתוכים, מלוטשים, צבועים ומוכנים להתקנה, יחד עם מוצרי פרזול ייעודיים לבניית פרגולה.

מחסן העצים נמצא במושב זיתן, משק 34 (על יד נתב”ג), צוות היועצים ישמחו להעניק לכם שירות ולהתאים עבורכם את העצים המתאימים לפרגולה בבית או במרפסת שלכם.