דקים

דקים

דקים במחסן עצים א.צ ג'רבי – לקנות דק ישירות מהיבואן

במחסן עצים א.צ ג'רבי מספקים לכם עצים איכותיים לבניית דקים עמידים ואיכותיים. במחסן עצים א.צ ג'רבי צוות מקצועי המתמחה בחיתוך עצים לדקים לכל מטרה. אנו נתאים עבורכם דק לגינה או דק לחצר שישתלב באופן מושלם עם המבנה, סגנון העיצובסוגי העצים והאלמנטים הקיימים בגינה והכי חשוב יתאים בדיוק התקציב שלכם. כאשר קונים דקים ישירות מהיבואן חוסכים את פערי התיווך ומוזילים את העלויות באופן משמעותי. אנו מציעים עצים לבניית פרגולות ודקים ממיטב משווקים בעולם.

דקים בשיטת עשה זאת בעצמך

כל מוצרי העץ במחסן עצים א.צ. ג'רבי מטופלים ונחתכים במקצועיות רבה בהתאם לדרישות שלכם אנו נחתוך עבורכם את העצים לבניית הדק לפי מידה, נספק לכם פרזול מתאים והדרכה מקצועית וכל שישאר לכם לעשות הוא להתקין אותו בגינה! לרשותכם עומד אולם תצוגה ענק ובו דוגמאות של מגוון סוגי עצים לבניית דקים ובינהם דק איפאה, דק אורן, דק גראפה, דק קומרו, דק סינטטי ועוד.

דקים של מחסן עצים א.צ ג'רבי – איכות גבוהה ומחיר מעולה – ישירות מהיבואן

דק אורן במבצע

מעוניינים בדקים לגינה? מהיבואן לצרכן חייגו 08-9208010

סוגי דקים

אנו מייצרים דקים מסוגים שונים של עצים השונים זה מזה במראה, בחוזק, בצבע ובדרישות התחזוקה. עץ אורן הוא העץ הנפוץ והפופולרי ביותר לבניית דקים בישראל וגם לבניית פרגולות, הוא מיוצר מעץ האורן הגדל בישראל באופן טבעי וכמעט ולא מיוצר באופן תעשייתי. לכן עץ האורן מתאים מאוד לאקלים הישראלי ומוצע במחירים נוחים ומאותה סיבה דק אורן נחשב למוצר מוצלח מכל הבחינות. סוג נוסף אשר הפך פופולארי במיוחד בשנים האחרונות, הוא דק איפאה. דק איפאה מיוצר מעץ האיפאה הדרום אמריקאי, עץ חזק מאוד המאפשר יצירת דקים חזקים ומרשימים, המגיעים לרוב בגווני חום כהה. כמו כן, יש מגוון רחב של סוגים, בהם  דק קומרו, דק גראפה ועוד.

דק קרוליינה

דק קרוליינה

דק אורן

דק אורן

דק סידר

דק סידר במחירי יבואן, מחסן העצים של א.צ ג'רבי

אריחי דק

אריחי דק

דק סוקופרה

דק סוקופרה

דק איפאה

דק איפאה

דק קומרו

דק קומרו

דק גראפה

דק גראפה

דקים מאדני רכבת

דקים מאדני רכבת
דק אורן איכותי
דק איפאה מקורי מברזיל

בניית דקים – הרכבה ותחזוקה

ישנן עבודות שיפוץ ובנייה רבות בבית שניתן לבצע לבד ולהשיג תוצאות מספקות. לעומת זאת הדקים דורשים תכנון והרכבה מקצועיים. הפן המקצועי חשוב כאן במיוחד בכדי להבטיח את עמידותם, יופיים ואיכותם של הדקים. הדבר נכון גם לגבי התחזוק והטיפול תקופתי הדרוש. הדקים עשויים מעץ, אשר מלבד יופיו ואיכותו, רגיש לבלאי ונזקי מזג אויר מעצם היותו חומר טבעי. על אף שיטות הטיפול המשמרות את העצים מהם מכינים את הדקים, עדיין ישנו צורך בטיפול מעת לעת, כמו צביעה מחדש, ניקוי כתמים וכדו'. אחת לכמה שנים מומלץ לבצע טיפול פוליש מקצועי בכדי לשמר את הדקים והעץ לאורך זמן.

מחפשים דק איכותי? רוצים לבנות דק עץ בגינה? התקשרו עכשיו למחסן עצים א.צ ג'רבי 08-9208010

דקים במחירי יבוא רק בא.צ. ג'רבי – בכל שאלה לשירותכם 08-9208010