פרגולות עץ הן נחשבות כרהיט גן נוח וידידותי, אשר מאפשר הצללה מן קרני השמש החמות, מקום מחבוא מן הגשם ומרחב פתוח כיפי ונעים. כאשר חושבים על פרגולות עץ, בעיקר עולה המחשבה  על תמונה של פינה רגועה ומוצלת, התבוננות על הנוף, תוך כדי לגימת משקה חם. אך, כדי שבאמת התמונה שבראש תהפוך מציאות יש לדעת כיצד לבנות פרגולה עץ בצורה נכונה ולדעת כיצד באמת מתחזקים אותה כדי שהיא תישאר יפה כמו בדמיון. בכתבה הבאה נפרט על כל מה שחשוב לדעת לפני בניית פרגולה לבד.

בניית פרגולה לבדבניית פרגולות עץ

החלטתם שאתם מעוניינים לבנות פרגולה מעץ בחצר שלכם? החלטה נבונה! אבל, מה עושים עכשיו? מה צריך לבדוק? מאיפה מתחילים? בשביל זה אנחנו כאן.

לפני שמתחילים בניית פרגולה לבד, חשוב מאוד לבדוק את הכיוונים בגינה. כלומר, מאיפה מגיע האור של השמש? מאיזה כיוון הרוח נושבת? ובאילו שעות תצטרכו הצללה? בחינה זו תאפשר לכם ליהנות מהשימוש בפרגולה כמה שיותר.

סוגים שונים של עצים לפרגולות

בארץ, אין כל ספק כי עץ האורן הוא אחד מן העצים הנפוצים והשמישים ביותר עבור בניית פרגולות עץ. עץ אורן נחשב לעץ טוב ובעיקר הוא זול משמעותית משאר סוגי העצים. עם זאת, יש עוד סוגי עצים שבהם משתמשים כדי לבנות פרגולות איכותית, כמו: פרגולות מעץ גושני. פרגולה מעץ גושני היא פרגולה מאסיבית ומרשימה מאוד, אשר מעניקה לגינה מראה כפרי, חמים ויחד עם זאת יוקרתי ומרשים.

מהיכן רוכשים עצים לפרגולה?

לפני שבונים פרגולה, יש לרכוש את העצים לפרגולה. לכן, חשוב לגשת אל מחסן עצים, אשר מוכר קיטים מוכנים להתקנה. שימו לב שהעצים חייבים להגיע אליכם מוכנים, צבועים ומלוטשים, כדי שאתם לא תזדקקו להתעסק בכך. ולכן, בחירה במחסן עצים עם מנסרה שדואגת לכם לקיט עצים מושלם להתקנת פרגולה היא הבחירה הנכונה.

במחסן העצים של א.צ. ג’רבי אתם יכולים להזמין קיטים מוכנים להתקנת פרגולה בשיטה עצמאית. העצים מוכנים בצורה המושלמת ביותר להתקנה, בדיוק לפי המידה שאתם מגדירים ועם כל מוצרי הפרזול המתאימים להתקנה.

אז..קדימה, הגיע הזמן לצאת לעבודה! קחו מידות של השטח, צרו קשר וקיט מוכן יהיה ממש בקרוב בדרך אליכם.