גם כאשר מקימים גינה חדשה וגם כאשר משדרגים גינה קיימת, חשוב לתכנן מראש כיצד רוצים שהגינה תיראה. לחשוב מה רוצים להתקין בה, לקחת מידות מדויקות ולבדוק הצעות מחירים. אנחנו בחברת א. צ. ג’רבי מבינים את הצורך בגינות יפות והכנו עבורכם מספר מוצרי פרימיום איכותיים ביותר כולל גדרות עץ מסדרת KING. כל מה שאתם צריכים בכדי ליהנות מגינה מדהימה בסדרת מוצרי KING. כחברה בעלת מחסן העצים הגדול בישראל, שמנו לעצמנו למטרה להוביל את נושאי השירות, המקצועיות והאיכות ללקוח הפרטי והמוסדי כאחד.

מעצבים גינה יפה לקיץ סדרת מוצרי king

גדרות עץ מסדרת KING לגינה מושלמת

סדרת מוצרי הפרימיום שלנו לגינה נקראת KING והיא כוללת: גדרות עץ מסדרת KING, דשא סינטטי איכותי מדגם KING – היחיד עם תו תקן ישראלי ללקוח הפרטי. עוד בסדרה: דק במבוק KING סופר איכותי – היחיד עם תו תקן ישראלי ללקוח הפרטי ופרגולת עץ בקיט מוכן להרכבה עצמית. הרעיון נולד בכדי לאפשר לכם למצוא תחת קורת גג אחת את כל מה שנחוץ לכם לגינה מושלמת. מוצרי פרימיום KING לגינה נותנים לכם מענה מקיף וכולל לכל מה שדרוש לכם להקים גינה מרהיבה. במחסן העצים של א. צ. ג’רבי אתם מקבלים ייעוץ מקצועי, שירות אישי ואחריות על המוצרים מהיבואן הראשי. לנו חשוב להראות לכם מה אתם מקבלים ומזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו במשק 34 במושב זיתן.

גדרות מעץ

יתרונות גדרות עץ מסדרת KING

היום יש לכם את היכולת ליהנות ממוצרים איכותיים שישמשו אתכם לשנים רבות וארוכות. כאשר אתם רוכשים מוצרים מהיבואן הראשי, אתם נהנים מאחריות על המוצרים, שירות אישי, ייעוץ מקצועי ומחירים ללא פערי תיווך. כשאר אתם מתקינים בגינה גדרות מעץ, פרגולת עץ, דק במבוק ודשא סינטטי, אתם יכולים להתאים ולשלב את המוצרים בהתאם לטעמכם האישי. אצלנו תוכלו לבחור את הצבע הרצוי, סוג העץ וצורת החיתוך. אנו נדאג להכין עבורכם את ההזמנה לפי המידות שנתתם בהתאם למה שבחרתם. גדר מעץ תוחמת את שטח הגינה ומוסיפה המון יופי ותחושת פרטיות. ניתן להזמין אותה בכל גובה שתרצו על מנת להבטיח לכם ולילדיכם ביטחון אישי ופרטיות בגינה.