דקים לגינה מעוצבת- פתרון טבעי ויפה ביותר עבור הגינה שלך

בשנים האחרונות ניתן להבחין רבות בבתים המעדיפים רצפה מעץ- מדק, גם אם מדובר בבית פרטי וגם אם מדובר בבית בבניין משותף.

הדק, מעניק בבית תחושה של נעימות וחמימות, קל לניקוי ומוסיף גוון וצבע לבית.

כך, תופס הדק גם את עיצוב הריצוף לגינות הבית.

מחסן עצים של א. צ ג’רבי מספק לכם עצים איכותיים בעבודה מדוייקת ומהירה. במידה ואתם מעוניינים בבניית דק לגינה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאנשי המקצוע הטובים ביותר, שיסייעו לכם בעיצוב המתאים ביותר עבור הגינה שלכם, בסוג העץ, הצבע והגודל.

ניתן לבנות דק גדול שישמש בעבורכם לאירוח או חגיגות, וניתן לבנות דק קטן יחסית רק לטובת שולחן קטן לקפה של שעות הבוקר או הערב. הכל כמובן על פי בחירתכם האישית וההתאמה הטובה ביותר עבור הגינה שלכם.

כמו כן, קיימת עבורכן האפשרות לבנות את הדק בעצמכם. כל שעליכם לעשות הוא לתאם עם אנשי המקצוע את עיצוב הדק בו אתם מעוניינים, סוג העץ, החיתוך המועדף וכן הגודל כמובן, ואנשי המקצוע יבצעו בעבורכם את ההזמנה, יוודאו כי ערכת הדק נשלחת אליכם על פי הזמנתכם המדוייקת, וכך ישלח אליכם במהירות וביעילות ערכה לבניית דק, כשכל שעליכם יהיה לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות, ותוכלו לבנות לעצמכם את דק חלומותיכם במו ידיכם.

באיזה סוג עץ לבחור לטובת דקים לגינה מעוצבת?

סוג העץ שיבחר עבור הדק לגינה שלכם, הוא בעצם מכלול של נתונים אותם יש לקחת בחשבון- בין אם אתם מעדיפים עץ מעוצב במיוחד או בין אם אתם מעדיפים עץ אותו ניתן לנקות בקלות. בין אם אתם מתגוררים באיזור בעל אחוזי לחות גבוהים, חשיפה גבוהה לשמש או מנגד- איזור קר במיוחד.

למרות שהעצים עוברים גימורים וציפויים שונים לצורך הגנה מפני נזקי מזג האויר, סוג העץ עדיין משפיע ויש להתאימו.

כמו כן, עליכם להחליט האם אתם מעוניינים שכל חלק יהיה עבה או דק, או שמה יראה בכלל כמו אריחים. ההחלטה בידיים שלכם, האיכות בידיים שלנו.

רוצים דקים לגינה מעוצבת? בואו אלינו לאולם התצוגה! שימו ב WAZE “ג’רבי מחסן עצים” (מושב זיתן השלושה 34). רוצים לדבר עם נציג שירות? חייגו אלינו