דקים

דקים מעץ מבית א.צ ג'רבי

רכישת דקים  ישירות מהיבואן

מחסן עצים א.צ גרבי מספק לכם עצים איכותיים לבניית ריצוף דקים עמידים ואיכותיים. ומעמיד ברשותך צוות מקצועי המתמחה בחיתוך עצים עבור דקים לכל מטרה. אנו נתאים עבורכם דק לגינה או לחצר שישתלב באופן מושלם עם המבנה, סגנון העיצוב, סוגי העצים והאלמנטים הקיימים בגינה והכי חשוב יתאים בדיוק התקציב שלכם

כאשר קונים את הדקים ישירות מהיבואן חוסכים את פערי התיווך ומוזילים את העלויות באופן משמעותי. אנו מציעים עצים לבניית פרגולות ודקים ממיטב משווקים בעולם.

דקים בשיטת עשה זאת בעצמך

דקים וכך גם שאר מוצרי העץ במחסן עצים א.צ. גרבי מטופלים ונחתכים במקצועיות רבה בהתאם לדרישות שלכם. אנו נחתוך עבורכם את העצים לבניית דק לפי מידה, נספק לכם פרזול מתאים והדרכה מקצועית וכל שישאר לכם לעשות הוא להתקין אותו בגינה! 

לרשותכם עומד אולם תצוגה ענק ובו דוגמאות של מגוון סוגי עצים לבניית הדקים וביניהם דק איפאה, דק אורן, דק גראפה, דק קומרו, דק סינטטי ועוד.

דק במבוק

דק במבוק

דק במבוק

דק אורן

דק אורן

דק איפאה

דק איפאה

דק איפאה

 סוגי דקים

ישנם מס’ סוגי דקים אשר מייצרים מסוגים שונים של עצים, עצים השונים זה מזה במראה, בחוזק, בצבע ובדרישות התחזוקה.

דק אורן

עץ אורן הוא העץ הנפוץ והפופולרי ביותר לבניית דק בישראל וגם לבניית פרגולות, הוא מיוצר מעץ האורן הגדל בישראל באופן טבעי וכמעט ולא מיוצר באופן תעשייתי.

לכן עץ האורן מתאים מאוד לאקלים הישראלי ומוצע במחירים נוחים, מאותה סיבה דק אורן נחשב למוצר מוצלח מכל הבחינות/

דק איפאה

סוג נוסף אשר הפך פופולארי במיוחד בשנים האחרונות, הוא דק איפאה. דק איפאה מיוצר מעץ האיפאה הדרום אמריקאי, עץ חזק מאוד המאפשר יצירת לוחות דק חזקים ומרשימים, המגיעים לרוב בגווני חום כהה. כמו כן, יש מגוון רחב של סוגים, בהם דק קומרו, דק גראפה ועוד.

בניית דקים – הרכבה ותחזוקה

דקים דורשים תכנון והרכבה מקצועיים בכדי להבטיח את עמידותם, יופיים ואיכותם של הדקים.

הדבר נכון גם לגבי התחזוקה והטיפול התקופתי הדרוש. דקים עשויים מעץ, אשר מלבד היופי והאיכות שלהם , רגישים לבלאי ונזקי מזג אויר מעצם היותם עשויים מחומר טבעי.

על אף שיטות הטיפול המשמרות את העצים מהם מכינים את הדקים, עדיין ישנו צורך בטיפול מעת לעת, כמו צביעה מחדש, ניקוי כתמים וכדו’.

אחת לכמה שנים מומלץ לבצע טיפול פוליש מקצועי בכדי לשמר את העץ לאורך זמן.

מחפשים דק איכותי? רוצים לבנות דק עץ בגינה? התקשרו עכשיו למחסן עצים א.צ ג’רבי

    רוצים דקים לגינה? השאירו פרטים ומעצב נוף יחזור אליכם

    Made with
    GS ❤
    >