הוא ירוק במהלך כל השנה וכמעט אינו מצריך תחזוקה, ניתן ליהנות ממנו ממש שניה לאחר סיום ההתקנה והוא יחסוך לכם כל כך הרבה כסף. המון אנשים יעידו שהוא מעולה, יש כאלה שיעידו נגדו, אבל למרות הכל הוא מנצח! קוראים לו דשא סינטטי קל לתחזוקה, דשא שצבר תאוצה בשנים האחרונות והשאיר אבק לדשא הטבעי, שגוזל מאתנו הרבה השקעה, תחזוקה וכסף.

למה דשא סינטטי כל כך אהוב

  1. צבע ירוק במהלך כל השנה ללא כל מאמץ- לעומת דשא טבעי, שמצהיב ומשנה צבעים כל הזמן, דשא סינטטי נשאר ירוק ומדהים במהלך כל עונות השנה ולא מצריך שום תחזוקה של הדברה, השקיה וכיסוח. דשא סינטטי שומר על מראה יוקרתי וחדיש לאורך זמן ארוך, בזכות צפיפות הסיבים שבו והאלסטיות שלו.
  2. חיסכון- כפי שאמרנו, דשא סינטטי קל לתחזוקה ולכן יתרונו שהוא חוסך לנו התעסקות בתחזוקה רבה, זמן וכסף.
  3. שימוש מידי- בניגוד לדשא טבעי, שמצריך זמן התרגלות של לפחות חודש, דשא סינטטי ניתן לשימוש ממש לאחר ההתקנה.
  4. “סינטטי” במראה אמתי-  עם הטכנולוגיה וההתפתחות בתעשיית הפלסטיק, ניתן לרכוש דשא סינטטי במראה טבעי לגמרי והן בתחושה טבעית בנוסף.

הכנת השטח

לעבודה שמכינה את השטיח יש חשיבות רבה לקבלת תוצאה סופית איכותית. ביצוע קפדני ומקצועי יעניק תוצאה מושלמת, שתראה כך גם לאורך שנים ארוכות. לכן אם אין ביכולתכם הידע להתקין את הדשא ההמלצה שלנו אליכם היא לדאוג למתקין מקצועי וכמובן שחשוב מאוד לרכוש דשא סנטטי איכותי מספק אמין!

אנו בחברת א.צ. ג’רבי מספקים דשא סינטטי איכותי ישירות מהיבואן לצרכן במחירים נוחים לכל כיס ובאיכות מנצחת. לקבלת הצעת מחיר פנו אלינו