החורף כבר כאן, ניתן לשמוע בלילות את קולות הגשם נוקש על החלון, הטמפרטורות בחוץ יורדות וכך גם בתוך הבית. וכשהטמפרטורות יורדות גובר הצורך למצוא פתרונות לחימום הבית וברוב המקרים המזגנים עובדים שעות נוספות ובעקבות זאת חשבון החשמל לא מזהיר בסוף החודש. האם יש פתרון חימום לבית שהוא גם חסכוני וגם יעיל? אכן יש ובארץ יותר ויותר בתים עוברים לחימום באמצעותו – תנור עצים ביתי, שעובד בצורה טבעית לחלוטין באמצעות עצי הסקה.

חורף עם עצים להסקה

 שימוש בעצי הסקה לחימום הבית

קודם כל לפני שרוכשים עצי הסקה חשוב מאוד לבדוק מספר פרמטרים: סוג העץ ואיכותו, האם העץ מיובש? כיצד תהליך יבוש העץ מתבצע? מהם אחוזי הלחות שלו? והאם עבר טיפול ממזיקים? כי אתם לא רוצים לגלות שטרמיטים או מזיקים אחרים שוהים בתוך העצים.  במחסן עצים של א.צ. ג’רבי תוכלו לקבל עצי הסקה איכותיים, מיובשים עם 10-15% לחות בתוך התנור, עצי הסקה באישור משרד החקלאות, שעברו טיפול מזיקים.

היתרונות של שימוש בעצי הסקה

כאשר מחממים את הבית באמצעות תנור עם עצי הסקה ניחנת אווירה כפרית וחמימה בבית, תנור חימום עם עצי הסקה נותן תחושה של צימר בצפון ואווירה רומנטית ונעימה. כאשר משתמשים בעצים איכותיים כגון: עץ אלון, הבית מתחמם בצורה מדהימה ובנוסף לכך נוצר ריח מדהים של קטורת בבית, שיגרום לכם לא לרצות לצאת ממנו. יתרון נוסף ומשמעותי הוא חסכון באנרגיה וחשמל, תנור חימום עובד באמצעות עצי הסקה בלבד ולכן אין כל צורך בשימוש בחשמל וההוצאות החודשיות קטנות משמעותית.

אצלינו תמצאו עצי הסקה מעץ אלון מובחר במחיר מנצח 2 קוב ב 1690 ש”ח כולל מע”מ והובלה

מלאו פרטים בצור קשר