דק איפאה

כיום דקים הם חלק בלתי נפרד מעולם עיצוב החוץ. הדקים הפכו להיות ריצוף מדהים לכל גינה, עסק, מרחבים שונים וכ’ו. באמצעות דקים הגינה הופכת להרבה יותר מרשימה ואסתטית. כדי לשמור על הנראות המרשימה של הדק, יש לדאוג לחידוש הדק באמצעות תהליך לא מורכב שמוביל לשיפור במראה הדק ובנראות החלל כולו.

 

מה יש לעשות על מנת לחדש דק?

חידוש דק נעשה בהתאם למצבו הנוכחי של הדק, לסוג העץ, למיקומו ועוד פרמטרים נוספים. תהליך החידוש ברוב המקרים לוקח לא יותר ממספר שעות. תהליך העבודה הוא ליטוש ושיוף של לוחות העץ, במידה וישנן לוחות פגומות יתר על המידה, יש להסירן ולהתקין חדשות במקומן, רצוי מאוד להיעזר באנשי מקצוע מוסמכים בכדי לבצע את העבודה. דבר  נוסף שחשוב לבחון במסגרת חידוש הדק הוא הברגים, יש לחזק ברגים אשר התרופפו ולהחליף את הברגים שלא מתפקדים. לאחר סיום התהליך, ניתן לצבוע הדק ולשמנו.

איך משמרים את תחזוקת הדק?

כדי לשמור על מראה אסתטי ונעים של הדק יש לדאוג שהדק מתוחזק כפי שצריך.התדירות המומלצת ביותר לחידוש הדק היא פעם בשנה. יש לנקות את הדק מאבק וכתמים באמצעות מטלית לחה שאותה מספיגים בחומרי הניקוי הייעודיים לעץ הספציפי.

דקים הם הריצוף היפה ביותר לגינות, אצלינו בא.צ. ג’רבי תוכלו ליצור לעצמכם דק מדהים לעיצוב הגינה, שירות הכולל יעוץ חינם בבית הלקוח, הכנה מלאה של העץ אצלנו במפעל והתקנה נקיה ואסתטית אצליכם בגינה וכמובן שתוכלו להינות מחומרי חידוש דק איכותיים ביותר שאנו מספקים.

להזמנות ופרטים חייגו אלינו