עיצוב הבית כולל בתוכו גם את עיצוב הגינה. אם יש לכם בית פרטי צמוד קרקע או דירת גן, עיצוב הגינה הוא חלק בלתי נפרד מתכנון הבית. בכל עיצוב בית משקיעים מחשבה ואף נעזרים באדריכלים ובמעצבי פנים. אנחנו חושבים כי רצפת דק אורן מוסיפה רבות הן לעיצוב הבית והן לעיצוב הגינה. לרצפת דק יש קסם מיוחד וכאשר מתקינים אותה בצורה מקצועית ומושלמת, ההנאה ממנה היא אדירה.

דק אורן

רצפת דק אורן בגינה

כשחושבים על עיצוב הגינה, עולים לא מעט רעיונות מה ואיך לבצע. בין החיפוש אחר פתרון הצללה כגון פרגולה ובין הרצון להכניס צבע לגינה עם דשא סינטטי, עולה הצורך לבחור בחומרי גלם נעימים למגע ונוחים להתקנה. דק אורן יכול להיות חומר גלם איכותי למגוון מוצרי גינה. ניתן לבנות ממנו פרגולת עץ מרהיבה, להתקין רצפת דק נעימה למגע ולבנות ממנו גדר עץ מהממת. זהו סוג עץ אשר משתלב נהדר עם כל דבר שתרצו לבנות ממנו לגינה. הייחודיות שלו היא באופן בו הוא מתכתב עם כל האלמנטים בגינה בצורה טבעית והרמונית. גינה יפה היא מקום להתרווח בו לאחר יום עבודה ארוך וליהנות עם המשפחה והחברים. כאשר הגינה יפה ומעוצבת והמשטח עליו אנו דורכים בנוי מדק אורן נעים למגע ומפנק, אנו נהנים מאוד מההשקעה שלנו.

דק אורן

רצפת דק אורן בבית

דק אורן מתאים מאוד להתקנת רצפה גם בתוך הבית עצמו. חובבי המראה הטבעי והכפרי, יבחרו ברצפת עץ איכותית. השילוב של מוצרי העץ בעיצוב הבית מקנים לבית מראה חם ומיוחד. את תחושת הבית החם ניתן להשיג בקלות עם מחסן העצים של א. צ. ג’רבי. כיבואנים ראשיים של מבחר גדול של סוגי עצים, אנו יכולים להציע לכם מבחר אפשרויות לעיצוב הבית עם מוצרי עץ. אצלנו המקצועיות, האיכות והשירות הם ללא תחרות. מתוך שנים רבות בענף אנו מבינים את הטעם של הצרכן הישראלי, על כן אנו מציעים לכם את הטוב ביותר. דק אורן במראה טבעי משדרג את הבית ומעניק תחושת חמימות ויוקרה לבית.