דשא סינטטי – האם גם לכם זה יכול להתאים

כאשר יש לנו גינה גדולה או חצר גדולה אנחנו צריכים להחליט האם אנחנו צריכים לשתול בה דשא. דשא טבעי יכול להיות יקר מאוד לתחזוקה כי הוא דורש הרבה מים וגם תחזוקה של כיסוח. למעשה כיום יש הרבה מאוד סוגים שונים של דשא סינטטי שיכולים להיראות מעולה כמו דשא טבעי אבל הם הרבה יותר קלים לתחזוקה והרבה יותר זולים, דשא סינטטי חסכוני בעוד שדשא רגיל צריך להשקות דשא סינתטי פשוט מתקינים על המשטח שרוצים אותו וצריך רק להקפיד לנקות אותו.

דשא סינטטי – שאסתטיקה ונוחות נפגשים

הבחירה להציב דשא סינטטי בפנים או חוץ הבית יכולה להיות בחירה מעולה. דשא זה יכול להיות ייחודי מאוד והוא יכול לאפשר לנו ליהנות יותר מהמרפסת הפרטית שלנו. כאשר אנחנו מעצבים את הגינה או את המרפסת שלנו אנחנו יכולים לשלב בין שתלים ועציצים ובין דשא סינתטי שהתחזוקה שלו מאוד קלה ויכולה לאפשר לנו לחסוך מאות ואפילו אלפי שקלים מדי שנה על השקיה. התחזוקה של הדשא הסינתטי מאוד קלה ואנחנו יכולים אפילו לנקות אותו עם שואב אבק כך שהוא יהיה היגייני ונקי לשימוש מבלי הרבה מאמץ או ארגון מיוחד מבחינה לוגיסטית.

דשא סינטטי – עיצוב יוקרתי לגינה

דשא סינטטי חסכוני לתחזוקה זה כבר מזמן שם נרדף ליוקרה ולעיצוב גינות יוקרתי. אם אנחנו רוצים לעצב את הגינה שלנו באופן יוקרתי אנחנו צריכים לחשוב בגדול איך אנחנו יכולים להפוך אותה לחלל מיוחד יותר. ככל שנשים יותר לב לפרטים הקטנים בגינה שלנו כך יוכל להיות לנו קל יותר לעצב אותה באופן מותאם אישית לאופי שלנו ולסגנונות העיצוב שאנחנו אוהבים מכל רחבי העולם. אין גבול ליצירתיות שאנחנו יכולים לגלות בעיצוב הגינה שלנו וחשוב שנבחר לעצב גם לפי הטעם האישי שלנו וגם לפי התקציב הכספי שיש לנו. אם אנחנו רוצים שיהיה דשא טבעי בגינה שלנו כי זה יפה אבל אין לנו כסף לשלם על כך אז הבחירה של דשא סינתטי תוכל להתאים לנו מאוד ולספק לנו את הגינה שתמיד רצינו וחלמנו שתהיה לנו.

דשא סינטטי איכותי ישירות מהיבואן! להזמנות פנו אלינו