תחום הפרגולות הוא עולם שלם , עולם ומלואו המאגד תחתיו אין סוף אפשרויות. אפשר לתכנן פרגולה מעץ אורן, מעץ גושני , פרגולת זכוכית, פרגולת תלייה ועוד כל-כך הרבה דגמים וסוגים. גם בתחום קירוי הפרגולה האפשרויות הן רבות ומגוונות. ניתן לבחור בפרגולה עם קירוי במבוק , רעפים, עץ ואפילו פרגולה עם קירוי סנטף. במחסן העצים של א.צ ג'רבי מחכות לכם כל האפשרויות החדשניות ביותר בתחום הפרגולות. שוקלים התקנת סנטף על פרגולה ? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

התקנת סנטף על פרגולה – כדאי או לא?

הסנטף הוא חומר חכם במיוחד שמתאים לקירוי ואיטום של מקומות רבים. הוא יוצר איטום מנוזלים וגם חסימה מלאה של קרני UV . כל אלו הופכים אותו לחומר מושלם לקירוי פרגולות. מחפשים סנטף במחירים טובים במיוחד? אנחנו בא.צ. ג'רבי מציעים מחירים נוחים שאפשריים רק כשקונים ישירות מהיבואן. תוכלו לבחור בין מגוון הצבעים הקיימים אצלנו , כך שתהיה לכם פרגולה מקורה בצורה המקצועית ביותר ובעיצוב מוקפד.

סנטף לפרגולות

פרגולות עם סנטף

מתכננים להתקין פרגולה בביתכם? אנו מציעים לכם לחשוב בקפידה על כל הפרמטרים הכרוכים בעניין, כדי שתהיה לכם את הפרגולה המושלמת והמתאימה ביותר עבורכם. אנו ממליצים לבחור את הדגם שתואם את השטח שלכם בצורה הטובה ביותר, את החומרים האיכותיים ביותר ואת הקירוי הנכון ביותר. התקנת פרגולות עם סנטף היא אחת מהאפשרויות העומדות בפניכם כאשר הסנטף הוא חומר פופולרי במיוחד בעיצוב ותכנון פרגולות.

סנטף לפרגולות לעסקים

הסנטף הוא חומר מתאים גם להתקנה על פרגולות לעסקים. אלו יכולות להיות פרגולות בבתי קפה או במסעדות שבעזרת הסנטף הן יכולות לשמש את הלקוחות גם בימים של גשם וגם בימי שמש חזקה. הסנטף, כאמור, הוא חומר אטום למים , מה שהופך את הפרגולות שעליהן הוא מותקן לשמישות כל השנה. אנו מזמינים אתכם אלינו לא.צ ג'רבי להתרשם ממגוון אפשרויות קירוי לפרגולות הקיימות אצלנו במחירים הטובים ביותר.

איך בונים פרגולה
התקנת סנטף על פרגולה