על דק אורן איכותי שמעתם? סביר להניח שכן, דק אורן הוא אחד מהדקים הנפוצים ביותר וזאת בשל הניראות המרשימה שלו ומחירו הנמוך ובינינו? מי לא אוהב מחיר אטראקטיבי שהולך יחד עם סחורה איכותית?

 

היתרונות של דק אורן

דק אורן נחשב לאחד מהדקים הנפוצים ביותר בארץ וזאת בשל מחירו הנמוך ביחס לדקים אחרים, כגון: דק איפאה או דק טיק. דק אורן נוח מאוד לשימוש והתקנה וזאת בשל אופיו המיוחד של העץ, דק אורן רך ונוח מאוד לחיתוך ולכן הוא נורא מתאים ליצירת דקים בגינות, מרפסות שמש ועוד. את האיכות של דק אורן ניתן לראות באמצעות כמות “העיניים” שנמצאות על כל מטר עץ. על גבי דק אורן ניתן ללכת יחפים ללא חשש, מכוון שהוא מאוד נעים ורך. התחזוקה של דק אורן היא נוחה במיוחד ולא מצריכה מכם השתעבדות. עמידות דק אורן היא מאוד גבוהה ומסוגלת להגיע ל 15 שנים ובמקרים מסוימים אף יותר.

 

 

!חשוב לשים לב

שימו ♥ דק אורן משווק במגוון מקומות, בכל מני איכויות וסוגים, את ההבדלים ניתן לראות במראה, חוזק ועמידות של העץ. גם אם אתם חובבים את שיטת “עשה זאת בעצמך” וגם אם אתם מחפשים הצעות מחיר להתקנת דק אורן, מומלץ לכם לבקר במחסן העצים שלנו, בו היועצים שלנו יספקו לכם מידע שלא תקבלו בכל מקום אחר, הידע שלנו יכול לחסוך לכם המון כסף, כי לא כל מקום שיציע לכם הצעה זולה במיוחד יספק לכם דק איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים. במחסן העצים שלנו תוכלו לראות מהו דק אורן איכותי, אנו מכינים לכם את העצים מושלמים להתקנה עצמאית או התקנה מקצועית של צוות המתקינים שלנו.

 

מחפשים דק אורן איכותי? זקוקים להכוונה ויעוץ? שימו ב WAZE א.צ. ג’רבי מושב זיתן משק 34 והגיעו אל מחסן העצים שלנו. צוות היועצים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל מה שתזדקקו.