מהו דק במבוק

דק במבוק הוא דק העשוי מחומר הבמבוק. דק במבוק יוקרתי מאוד ונחשב ברמה גבוהה מאוד מתוך מגוון דקים והוא משרה אווירה רגועה ונעימה בכל חלל חיצוני. עיצוב חלל חיצוני הוא איננו דבר פשוט וכאשר אנחנו רוצים לעצב מחדש את החלל החיצוני בבית שלנו חשוב שנקדיש רגע ונחשוב מהו העיצוב שהכי יכול להתאים לאופי שלנו ולאופן שבו נרצה להשתמש בחלל. ככל שנתכנן יותר לעומק את עיצוב החלל החיצוני בבית שלנו כך נוכל ליהנות יותר מחלל שיהיה איכותי ויוקרתי ויוכל להיות שימושי יותר עבורנו גם בעוד שלוש או חמש שנים בעתיד.

דק במבוק ושדרוג החצר הפרטית שלכם

הבחירה איזה דק לבנות במרפסת שלנו יכולה לאפשר לנו להיות יצירתיים ולבחור לעצב באופן אישי את המרפסת שהכי מתאימה לצרכים שלנו כמשפחה. שדרוג החצר הפרטית שלנו יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו ולאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים הרבה יותר נעימה וטובה בה נוכל לבלות שעות רבות בחצר שלנו. אחד מסוגי הדק שהכי יכולים להתאים למרפסות ולגינות בכל הארץ הוא דק במבוק. דק זה הוא טבעי, חזק ועמיד בפני נזקי מזג אוויר. ההתקנה שלו קלה והיא יכולה לאפשר לנו ליהנות מכל רגע בו אנחנו מבלים בגינה או בחצר שלנו.

דק במבוק

דק במבוק למראה יוקרי בחצר ובגינה

התקנה של דק במבוק יכולה לשוות לכל חצר או גינה מראה יוקרתי ואופנתי יותר. העיצוב עצמו יכול להיות בסגנון זן בודהיזם או בסגנון יפני. אנחנו יכולים לבחור לעצב את המרפסת שלנו עם הדק הייחודי גם בסגנון של בית סיני או בסגנון של בתים אותנטיים אחרים ממדינות אחרות במזרח אסיה – שהם המקור והמוצא של חומר הבמבוק באופן  מסורתי. דק מסוג זה יכול להתאים מאוד גם לאנשים שמספקים טיפולי רפואה טבעית או לקליניקות של פסיכולוגים ומטפלים מסוגים שונים. העיצוב עצמו יכול להיות יפה מאוד והוא יכול לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים הרבה יותר טובה בין אם אנחנו רוצים לשפר את העיצוב של המקום בו אנחנו עובדים או את העיצוב של המקום בו אנחנו חיים וגרים.

רוצים לעצב את הגינה בדק במבוק יוקרתי? פנו ישירות אל היבואן א.צ. ג’רבי מגשימים חלומות מעץ וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!